Jonas Holøs skadet før OL-kvalifiseringen

Det norske herrelandslaget i ishockey spiller OL-kvalifisering på hjemmebane neste uke.
Kvalifiseringen går av stabelen på nye Jordal Amfi, og Norges motstandere er Korea, Slovenia og Danmark. Kun vinneren av turneringen kvalifiserer seg til de olympiske lekene i 2022.
Det norske laget må klare seg uten landslagskaptein Jonas Holøs, som dessverre har måttet melde forfall grunnet skade.
Kontakter
Petter Salsten tlf. 90198920
Bilder


Om Norges Ishockeyforbund
Følg pressemeldinger fra Norges Ishockeyforbund
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Norges Ishockeyforbund på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Norges Ishockeyforbund
Pressekonferanse NIHF18.8.2025 14:17:17 CEST | Presseinvitasjon
NIHF inviterer til Pressekonferanse
Johansson og NIHF enige om å avslutte15.8.2025 10:10:51 CEST | Pressemelding
Norges ishockeyforbund og Tobias Johansson har blitt enige om å avslutte engasjementet som Topphockeysjef i NIHF.
Tobias Johansson trer av som landslagstrener for Norge10.6.2025 19:00:00 CEST | Pressemelding
Etter tre år som trener for det norske herrelandslaget i ishockey har Tobias Johansson meddelt Norges Ishockeyforbund at han ikke fortsetter i rollen. Beslutningen kommer etter en åpen dialog i tiden etter årets VM.
Invitasjon til Pressekonferanse tirsdag 10/6 kl. 18.009.6.2025 10:20:42 CEST | Pressemelding
Norges ishockeyforbund inviterer til Pressekonferanse tirsdag 10. juni kl. 1800 på Quality Hotel 33, Økern.
Endringer i den norske VM-troppen12.5.2025 19:01:54 CEST | Pressemelding
Michael Brandsegg-Nygård har ankommet Herning og blir formelt en del av den norske troppen i kveld.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom