Tilbyr stilling som administrativ koordinator

I august i fjor inngikk GF en avtale med Member Media AS om midlertidig drift av GF Medlem- og kundeservice. Etter utprøving og evaluering har foreningen konkludert.
– Senest ved utgangen av dette året avsluttes avtalen med Member Media AS om å innleie av Jannicke Isaksen i et deltidsengasjement. Samlet har staben i Member Media gjort en god jobb med å etablere tjenester knyttet til GF Medlems- og kundeservice. Samtidig har Isaksen vært en viktig administrativ ressurs for oss. Etter en oppsummering ser vi behovet for å ha en administrativ koordinator på heltid. Vedkommende får en viktig rolle i fremtidens forening og må derfor kun ha Glass og Fasadeforeningen og GF Norge som fokusområde, sier Hansen.
Member Media AS har gjennom flere år vært leverandør av medie- og kommunikasjonstjenester til Glass og Fasadeforeningen og derigjennom GF Norge AS.
– Avslutningen av denne konkrete avtalen gjøres etter intensjonen og i forståelse med leverandøren. Samarbeidet fortsetter og vil helt sikkert utvikles i tråd med foreningens vekst og utvikling, forteller Hansen.
Her kan du se stillingsannonsen
Som følge av avtalen med Member Media ble GF Medlems og kundeservice etablert. Denne servicen vil også få et løft ved etableringen av rollen som administrativ koordinator.
– Økt oppmerksomhet overfor våre lojale medlemsbedrifter ligger som en del av vårt mandat. Gjennom å ansette en kollega i administrasjonen vil vi med fagansvar i enda større grad være tilgjengelige for våre medlemmer. Staben skal ha hyppigere kontakt med medlemsbedriftene og gjerne gi nødvendig bransjefaglig støtte ute i bedriftene.
LES OGSÅ: BSY vi søke medlemskap i GF
I mars inngikk GF en leverandøravtale med SKY Rekruttering AS
– Vi håper og tror at denne avtalen kan bidra til at medlemsbedriftene opplever effektive rekrutteringsprosesser til konkurransedyktige vilkår, sa Bjørn Glenn Hansen den gang.
– Som følge av samarbeidet vil SKY Rekruttering AS assistere oss i denne rekrutteringsprosessen. Sammen tar vi sikte på å kunne ha valgt ut kandidater for intervjuer i løpet av juni, sier han nå.
Nøkkelord
Kontakter
Bjørn Glenn HansenDirektør
Tel:958 54 259hansen@gffn.noBilder

Om Glass og Fasadeforeningen
Glass og Fasadeforeningen (GF) er en interesseorganisasjon for bedrifter med virksomhet innenfor forvaltning, rådgivning, prosjektering, produksjon, bearbeiding, montering og handel/salg av glass- og tilhørende produkter.
Følg pressemeldinger fra Glass og Fasadeforeningen
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Glass og Fasadeforeningen på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Glass og Fasadeforeningen
Advarer mot livsfarlige rekkverk23.4.2025 11:45:57 CEST | Pressemelding
Rekkverk skal ha høyde og utforming som sikrer mot fall og sammenstøt. – Et alvorlig fall gjennom et glassrekkverk i Stavanger har aktualisert behovet for grundig kontroll av alle typer rekkverk og vi oppfordrer nå eiendomsforvaltere og -ansvarlige umiddelbart om å undersøke rekkverk montert før 2015.
Nyvalgt styre i Glass og Fasadeforeningen17.3.2025 08:51:05 CET | Pressemelding
Martin Borg er valgt til ny leder for arbeidsgiver- og bransjeforeningen. – Jeg ønsker blant annet å styrke samspillet mellom de ulike segmentene i foreningen, sier han.
Ny ledelse i H-fasader6.11.2024 12:43:03 CET | Pressemelding
H-fasaders nye CEO, Karl Jørgen Hurlen, har klare ambisjoner for konsernet. – Vårt nye lederteam skal drive H-fasader mot ny vekst gjennom å tilby flere og nye bærekraftige løsninger, sier han.
Nye rådgivere for bygningsglass31.10.2024 12:56:30 CET | Pressemelding
Glass og Fasadeforeningen har utdannet 20 nye GF Autoriserte Glassrådgivere. Foreningens topputdannelse sikrer byggenæringen tilgang til flere eksperter på bygningsglass.
Vil resirkulere tusenvis av tonn med glass17.10.2024 16:29:52 CEST | Pressemelding
Ruteretur AS har lagt frem et regnskap for Energi- og miljøkomiteen på Stortinget som viser at en returordning for vinduer kan spare samfunnet for 2.5 milliarder kroner. – Her snakker vi samtidig om et effektivt klima – og miljøtiltak som heller ikke koster staten ei krone, sier Bjørn Glenn Hansen.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom