Glass og Fasadeforeningen

Schüco med på arkitektenes Juletrelunsj

Del
I løpet av de siste 20 årene har «Juletrelunsjen» vokst til å bli en uformell møteplass for 700 arkitekter fra hele landet. For 22. gang får målgruppen muligheten til å møte kompetente leverandører i fire forskjellige byer i Norge. En av de nye leverandørene er Schüco.

Juletrelunsjen arrangeres i år av 7 likeverdige partnere. Norgips, Weber, Assa Abloy Entrance Systems, Certego og Pilkington har vært med i flere år og denne julen får Schüco og Rapp Bomek fått muligheten til å vise seg fram. Med dette leverandørspekteret presenteres en solid bredde av anerkjente og innovative løsninger for høy-kvalitets og bærekraftige løsninger for norsk byggeri, skriver Schüco i en melding til glassportal.no/nyhetsrommet.

Fastsatte datoer for Juletrelunsjene er som følger:

05.12 - Trondheim, Radisson Blu Royal Garden Hotel

10.12 - Bergen, Radisson Blu Royal Hotel (Bryggen)

12.12 - Stavanger, Clarion Stavanger

17.12 og 18.12 - Oslo, The HUB

På juletrelunsjen kan arkitekter forvente både korte diskusjoner og målrettede presentasjoner. I tillegg kjøres den årlige quizen, gjerne akkompagnert av gløgg og pepperkaker. 35 heldige vinnere får årets premier levert personlig i februar.

– Dette er et populært arrangement som fylles raskt. Vi åpner for påmelding 11. november. 1.500 arkitekter blir personlig invitert, men det er selvfølgelig mulig å melde seg på via landingssiden www.juletrelunsjen.no. Hjemmesiden har fått en helt ny drakt med prosjektnyheter, artikler og direkte tilgang til de respektive partneres hjemmesider. I tillegg til påmeldingsfunksjon, som åpnes i perioden 11. til 22. november, er det mulighet til å melde seg på nyhetsbrev. Samtidig åpner for å ta direkte kontakt med en eller flere av partnere uavhengig om de skal delta på lunsjen eller ikke. Invitasjonen går også ut til utvalgte byggherrer og entreprenører- og det er muligheter for unike møter. Vi ber interessert om å være raske. Prinsippet om «førstemann til mølla» gjelder og arrangementet fylles svært raskt på de mest populære tidspunktene, forteller Anna-Lena Schomburg i Schüco International KG.

Nøkkelord

Bilder

Om Glass og Fasadeforeningen

Glass og Fasadeforeningen
Glass og Fasadeforeningen
Glynitveien 25
1400 SKI

47 47 47 05http://www.glassportal.no

Glass og Fasadeforeningen (GF) er en interesseorganisasjon for bedrifter med virksomhet innenfor forvaltning, rådgivning, prosjektering, produksjon, bearbeiding, montering og handel/salg av glass- og tilhørende produkter.

Følg pressemeldinger fra Glass og Fasadeforeningen

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Glass og Fasadeforeningen på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Glass og Fasadeforeningen

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye