Invitasjon til pressedag for Bloggerne
20.9.2022 13:50:00 CEST | TV 2 | Presseinvitasjon

I den 17. sesongen av "Bloggerne" følger vi Alexandra Joner, Monica Nyhus, Martine Lunde, Gisle Agledahl og Sara-Emilie Tandberg.
Sara-Emilie Tandberg har i denne sesongen blitt singel, men en gammel flamme dukker plutselig opp og snur opp ned på livet. Deltakelsen i MGP blir ikke helt som Alexandra Joner hadde tenkt seg, og mamma Barbara krever også sin del av en hektisk hverdag. Martine Lunde har sett seg lei på avstandsforhold, og er nå kommet til det punktet at hun må vurderer om forholdet har en fremtid. Som en stor kontrast til de to siste årene med lockdown og alenetilværelse på gården i Fyresdal, reiser Gisle Agledahl reiser til New York og nyter det urbane storbylivet! Monica og Chris Nyhus planlegger storslått bryllupsfest i Barcelona, for å feire 10 års ekteskap. De avslører at ikke alt har gått på skinner, og at ekteskapet var i fare for å ryke.
Bloggerne - sesong 17, får premiere mandag 3. oktober på TV 2 Play og TV 2 Livsstil.
Serien vises mandag til onsdag, og består av totalt 21 episoder.
- - -
Presse inviteres til å gjøre intervjuer i forbindelse med ny sesong av "Bloggerne":
Tid: Torsdag 29. september kl. 09.00
Sted: Villa Paradiso, Bjørvika/Munch brygge, Oslo.
Påmeldt presse vil få tilsendt påsynskopier i forkant av pressedagen.
Kontakt nina.engh@tv2.no for påmelding, og evt. spørsmål vedrørende pressedagen.
Nøkkelord
Kontakter
Nina EnghKommunikasjonsansvarlig
Skal vi danse, Forræder - iblant oss, Hver gang vi møtes, Funkyfam, Bloggerne, Bleep, Kids in crime og I fyr og flamme.
Bilder
Om TV 2
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og Norges eneste kommersielle allmennkringkaster. Vi skaper og formidler historier som gjør nyheter, sport og underholdning tilgjengelig for folk – uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike TV-kanaler, strømmetjenesten TV 2 Play og nyhetsnettstedet TV2.no tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til undersøkende journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut mer en 150 millioner norske kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
Slik sendes resten av fotball-VM på NRK og TV 26.7.2026 13:55:45 CEST | Pressemelding
Det er TV 2 som skal sende Norges kvartfinale mot England. Semifinalene ser du også på TV 2, mens NRK sender bronsefinalen og finalen i årets VM.
TV 2 legger til rette for folkefest mot England6.7.2026 09:21:31 CEST | Pressemelding
Lørdag kveld sendes den historiske kvartfinalen mellom Norge og England på TV 2. – Vi ønsker å legge til rette for folkefester over hele landet, sier TV 2-sjef Olav T. Sandnes.
Fifty5Blue skal levere de offisielle seermålingene i Norge6.7.2026 08:30:00 CEST | Pressemelding
Fifty5Blue er valgt til å videreføre sin rolle som leverandør av landets offisielle måling for TV- og online videoseing etter en offentlig anskaffelsesprosess.
TV 2 sikrer La Liga-rettigheter frem til 20302.7.2026 10:46:57 CEST | Pressemelding
Spanske LALIGA og TV 2 har inngått en ny fireårsavtale som sikrer mediehuset rettighetene helt frem til sommeren 2030.
Tidenes seerrekord og knallsterk måned for TV 21.7.2026 10:09:20 CEST | Pressemelding
2.015.000 seere så på det meste kampen mellom Elfenbenskysten og Norge i går kveld, mens 1.740.000 så kampen i snitt. Dette er det høyeste seertallet i TV 2 sin historie. Samtidig leverer TV 2 sin sterkeste måned siden februar 2014.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom

