Havila Kystruten

Havila Kystruten leverer sterk resultatvekst i andre kvartal 2026

27.8.2026 10:04:45 CEST | Havila Kystruten | Pressemelding

Del

Havila Kystruten (HKY) rapporterer solid operasjonell utvikling og betydelig resultatvekst i andre kvartal 2026, meldte selskapet i en børsmelding torsdag morgen. Konsernet oppnådde et positivt EBITDA på 98 millioner kroner, en økning på 24 prosent sammenlignet med samme periode i fjor.

Havila Pollux seiler langs norskekysten.
Havila Pollux seiler langs norskekysten. (Foto: Martin Giskegjerde, Oclin for Havila Kystruten) /Fri redaksjonell bruk

EBITDA-marginen til selskapet økte til 21 prosent, opp fra 19 prosent i andre kvartal 2025.

- Vi er svært fornøyde med utviklingen i andre kvartal. Den sterke resultatveksten viser at satsingen vår på kommersiell kapasitet, salg og markedsføring nå gir resultater, sier administrerende direktør Bent Martini i Havila Kystruten.

Vekst i inntekter og god operasjonell drift
Totale driftsinntekter endte på 479 millioner kroner i andre kvartal, en økning på 15 prosent fra samme kvartal i fjor. Billettinntektene økte med 10 prosent til 287 millioner kroner, drevet av høyere belegg, samtidig som ombordinntektene økte med hele 32 prosent, til 85 millioner kroner. Ombordinntekt per passasjernatt steg med 6 prosent. Kontraktsinntektene økte med 22 prosent til 103 millioner kroner.

Rapportert vekst i billettinntekter er noe lavere enn det KPI-ene isolert sett skulle tilsi, hovedsakelig som følge av periodiseringseffekter, en sterkere norsk krone som reduserer verdien av bestillinger i utenlandsk valuta, samt klassifiseringsforskjeller mellom KPI og regnskapsføring. Justert for disse effektene er den underliggende veksten i billettinntekter i tråd med utviklingen i passasjernetter og gjennomsnittlig lugarpris.

Gjennomsnittlig belegg i flåten økte betydelig til 83 prosent, opp fra 74 prosent i andre kvartal 2025, mens lugarfaktoren falt noe, fra 1,88 til 1,86. Antall passasjernetter økte med 17 prosent til 99 800. Den operasjonelle oppetiden i flåten på 100 prosent.

- Med godt belegg og 100 prosent operasjonell oppetid i flåten, leverer vi lønnsomhet i tillegg til forutsigbarhet for kystsamfunnene vi betjener, sier Martini.

- Antallet bestillinger inn i tredje kvartal er sterkt, og vi ser en stadig økende etterspørsel etter vårt produkt.

Han peker på at Norge som ferieland står sterkt i en urolig verden.

- Norge fremstår fortsatt som et attraktivt og trygt reisemål, og vår moderne og miljøvennlige flåte blir godt mottatt – noe flere internasjonale priser og kåringer bekrefter. Vi går inn i høsten med en rekordsterk posisjon for 2026 og et godt utgangspunkt for 2027. Vi vil fortsette å prioritere direktebestillinger og aktivt optimalisere marginene fremover, for å sikre god forutsigbarhet og videre økonomisk vekst, sier han.

Reduserte utslipp
Havila Kystruten fortsetter arbeidet med bærekraft. Konsernet reduserte CO2-utslippene med 36 prosent i kvartalet sammenlignet med 2017-basisnivået for kystruten. Selskapet fortsatte også arbeidet med å redusere matsvinn, og endte kvartalet på 107 gram per gjest per dag. Målingen av matsvinn ble utvidet i 2026 til å omfatte alle avfallsstrømmer, og tallet er derfor ikke direkte sammenlignbart med tidligere rapporteringsperioder.

- Bærekraft er en integrert del av hvordan vi driver selskapet, og vi er stolte av å levere både lavere utslipp enn målene på kystruten og fokuset vi har i arbeidet med å redusere matsvinnet i vår daglige drift, avslutter Martini.

Last ned kvartalsrapporten under

Nøkkelord

Kontakter

Bilder

Havila Pollux seiler langs norskekysten.
Havila Pollux seiler langs norskekysten.
(Foto: Martin Giskegjerde, Oclin for Havila Kystruten) /Fri redaksjonell bruk
Last ned bilde

Dokumenter

Lenker

Om oss:

Havila Kystruten er et norskeid rederi som drifter fire av skipene på den historiske kystruten mellom Bergen og Kirkenes, med kystrutens mest miljøvennlige skip.

De fire nye skipene er lastet med en av verdens største batteripakker installert på et passasjerskip og kan seile opp til fire timer utslippsfritt og lydløst gjennom sårbare områder. Batteriene kan lades i havn med ren, norsk vannkraft, og i daglig drift kombineres bruken av batterier med flytende naturgass, som reduserer CO2-utslippene med over 35 %.

Skroget er designet for å være maksimalt energieffektive, og overskuddsvarme brukes for å varme opp skipene om bord. Maten om bord er lokalprodusert og levert av norske leverandører, og all unødvendig bruk av plast er unngått. Vi overgår allerede norske myndigheters krav for utslippsreduksjon på kystruten, og har som mål å være utslippsfrie i fremtiden.

Havila Kystruten er en del av Havila-konsernet som har en historie tilbake til 1950-tallet. Det startet når grunnlegger Per Sævik kjøpte sin første fiskebåt i tenårene. Fra fiskeri og sildefiske, er Havila nå et konsern innen skipsteknologi, offshore, transport og turisme. Sævik-familien er fortsatt majoritetseiere og involvert i den daglige driften av Havila Kystruten.

Følg pressemeldinger fra Havila Kystruten

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Havila Kystruten på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Havila Kystruten

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye