Nærings- og fiskeridepartementet

Presseinvitasjon: Næringsminister Cecilie Myrseth reiser til Berlin 13. januar

Del

Reisen markerer starten på en Europaturné som skal styrke samarbeidet med sentrale europeiske land.

– Det er kanskje viktigere enn noen gang at Europa står sammen. Jeg ser frem til å møte mine kolleger i Tyskland til gode diskusjoner og for å løfte frem norsk næringslivs interesser, sier næringsminister Cecilie Myrseth.

I Berlin skal Myrseth møte den tyske næringsministeren og den tyske ministeren for teknologi, forskning og rom.

Media som ønsker å snakke med næringsministeren eller delta på besøket kan kontakte pressekontakt David Berg Tvetene på epost: dtv@nfd.dep.no eller mobil: 472 72 679.

Nøkkelord

Kontakter

Om oss

Nærings- og fiskeridepartementet (NFD) utformar ein framtidsretta nærings- og sjømatpolitikk.

Innsyn: NFDs postjournal er søkbar hos www.eInnsyn.no

Du kan følgje NFD på LinkedIn og Flickr, og regjeringa på X/Twitter og Facebook 

Følg pressemeldinger fra Nærings- og fiskeridepartementet

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Nærings- og fiskeridepartementet på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Nærings- og fiskeridepartementet

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye