Medietreff langrenn torsdag 4. september - Torsby
Skiforbundet langrenn inviterer til medietreff med Kvinner Elite og Para Elite i svenske Torsby torsdag 4. september 2025.
Utøverne trener hurtighet i tunnelen i Torsby på førsteøkta mellom kl 09:00 og 11:00. Her blir det mulighet for film/foto. Etter økta, fra ca. kl 12:00, åpner vi for intervjuer med utøvere og trenere på Valbergsängen Sporthotell. Dagens andre økt for kvinner elite er joggetur.
Vi ber om tilbakemelding fra media om dere ønsker å ta turen. Vennligst meld til gro.eide@skiforbundet innen tirsdag 2. september 2025.
Kristine Stavås Skistad har - i henhold til sesongplanen med laget - forfall på denne samlingen. Indira Liseth reiser hjem onsdag 3.9 og er dessverre ikke tilgjengelig fysisk på medietreff.
Velkommen til Torsby!
For høstens medietreff/samlinger for langrennslandslagene, viser vi til tidligere utsendt medieplan.
Kontakter
Gro EideKommunikasjonsrådgiver
Tel:+47 900 29 009gro.eide@skiforbundet.noOm Norges Skiforbund
Norges Skiforbund (NSF) ble stiftet 1908, og vi er et av Norges største særforbund. Under NSF ligger grenene alpint, freeski, freestyle, hopp, kombinert, langrenn, randonee og telemark i Norge. NSF har cirka 115 000 medlemmer fordelt på 16 kretser og 1150 klubber.
Les mer på vår nettside skiforbundet.no
Besøk vårt offentlige bildegalleri

Følg pressemeldinger fra Norges Skiforbund
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Norges Skiforbund på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Norges Skiforbund
World Cup-åpning hopp 21.-23. november16.10.2025 07:00:00 CEST | Presseinvitasjon
World Cup-åpning hopp 2025 arrangeres i Lysgårdsbakkene hoppanlegg 21.-23. november.
REMA 1000 og para-alpint inngår historisk avtale8.10.2025 13:28:22 CEST | Pressemelding
REMA 1000 og Norges Skiforbund alpint inngår et samarbeid for å styrke Skiforbundets para-satsing i alpint, samt rekruttering av nye alpinister. Den nye partneren ønsker å bidra til at para-landslaget fortsetter den positive utviklingen. Samtidig er målet å legge til rette for at enda flere barn og ungdom får mulighet til å kjøre på ski, også de med funksjonsnedsettelser. Spesielt ønsker REMA 1000 å bidra til at flere jenter blir aktive i para-alpint.
Invitasjon NM hopp i Midtstuen 10.-12. oktober8.10.2025 07:47:13 CEST | Presseinvitasjon
NM normal bakke 2025 arrangeres i Midtstubakken til helgen.
Invitasjon til medietreff langrenn Menn Elite - Scandic Holmenkollen7.10.2025 17:32:11 CEST | Presseinvitasjon
Skiforbundet langrenn inviterer til medietreff med Menn Elite tirsdag 14. oktober 2025 på Scandic Holmenkollen Park Hotell, Oslo.
Invitasjon Sölden 23. oktober1.10.2025 10:19:27 CEST | Presseinvitasjon
Norges Skiforbund Alpint (Team Telenor) i samarbeid med Helly Hansen inviterer til kick off og mediekonferanse for sesongen torsdag 23. oktober kl. 16:30 i Sölden.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom