Priv. til red: Presseinvitasjon til YS' inntektspolitiske konferanse

Del

Tid: Tirsdag 25. februar kl.: 10.00 til 13.00 
Sted: Røde Kors Konferansesenter, Hausmannsgate 5 

Program: 
Kl.: 09:30: Kaffe/te 
Kl.: 10:00: Åpning ved YS-leder Hans-Erik Skjæggerud 
KL: 10:35: Pause 
Kl.: 10.45: Bakgrunnstall for årets oppgjør ved YS' sjeføkonom Nina Skrove Falch 
Kl.: 11:15: Lett lunsj 
Kl.: 11.45: Statssekretær AID, Ellen Bakken: Ny avtale om inkluderende arbeidsliv 
Kl.: 12:30: YS’ nestleder Lizzie Ruud Thorkildsen oppsummerer og presenterer arbeidet i YS’ inntektspolitiske utvalg 

Etter konferansen behandler og vedtar hovedstyret YS' inntektspolitiske dokument.  

Nøkkelord

Kontakter

Følg pressemeldinger fra YS

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra YS på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra YS

Fare for YS-streik fra 2. april: Oljenæringen, transport og servicebransjen rammes hardt hvis det blir streik28.3.2025 12:00:04 CET | Pressemelding

Dersom YS og NHO ikke blir enige innen meklingsfristen 1. april, tas til sammen over ett tusen medlemmer ut i streik i første omgang: Bussjåfører, oljearbeidere og ansatte i hotell- og restaurant. - En streik vil ramme hardt, men våre krav er rettferdige fordi vi tar ansvar for de mange som rammes av dyrtid og høye renter, sier YS-leder Hans-Erik Skjæggerud.

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye