McDelivery til Kristiansand!

Del
Alle burgereentusiaster i Kristiansand kan nå enkelt få tilgang til favorittmenyen sin når McDonald's Markensgate tilbyr McDelivery fra 20. januar. - Når du ikke har mulighet til å komme til oss, kommer vi til deg. Vi gleder oss stor til å starte med McDelivery i Kristiansand, sier franchisetaker Ronny Sigbjørnsen.
McDelivery starter opp i Kristiansand.
McDelivery starter opp i Kristiansand.

McDonald’s er en av Norges største restaurantkjeder og en favoritt hos mange. Rask servering i restaurantene og lange åpningstider har gjort maten tilgjengelig til alle døgnets tider. Fra januar vil i tillegg folk i Kristiansand kunne få den samme gode maten levert der hjem eller der de måtte befinner seg i bykjernen.

- Vi ønsker å øke tilgjengeligheten og fleksibiliteten for kundene våre som ikke har mulighet til å komme til oss. Å starte med McDelivery er et viktig grep for å tilpasse oss kundenes behov og ønsker. Vi vil kunne levere McDonald`s mat der hvor kunden er og på det tidspunktet hvor kunden ønsker det, sier franchisetaker Ronny Sigbjørnsen.

McDonald's samarbeider med både Foodora som begge gjør det enkelt å bestille burgere rett hjem når man ikke har anledning til å komme til restauranten selv.

McDonald's-mat vil være tilgjengelig 7 dager i uken, mellom kl. 11.00 og 22.00.

For mer informasjon, kontakt:

Franchisetaker Ronny Sigbjørnsen, tlf: 915 70 058

Nøkkelord

Bilder

McDelivery starter opp i Kristiansand.
McDelivery starter opp i Kristiansand.
Last ned bilde

Om McDonald's Norge

McDonald's Norge
Pløens gate 2
0181 Oslo

815 56 000http://www.mcdonalds.no

Følg pressemeldinger fra McDonald's Norge

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra McDonald's Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra McDonald's Norge

Nå åpner McDonald's i Bodø: Gir sjefsstolen til Cecilie (21) og ansetter over 50 lokalt12.6.2025 10:28:04 CEST | Pressemelding

På kjøpesenteret City Nord åpnet McDonald’s i dag klokken 10:00 sin aller første restaurant i Bodø. Nyåpningen skaper over 50 nye lokale arbeidsplasser og ledes av 21 år gamle Cecilie Dahl. Restauranten blir dermed en av byens største arbeidsgivere for ungdom. Dette blir også den andre McDonald’s-restauranten i Norge med nytt og mer bærekraftig interiørdesign.

Ronald McDonald Barnefond gir 500.000 til Stine Sofie Stiftelsen under årets Summer Games23.5.2025 09:08:56 CEST | Pressemelding

– Alle barn fortjener en trygg barndom. Vi har støttet Stine Sofie Stiftelsen i mange år fordi vi ser hvilken enorm forskjell de gjør for barn som har opplevd vold og overgrep. De gjør en utrolig viktig og profesjonell jobb, og vi er stolte av å kunne bidra til at det arbeidet kan nå enda flere unge, sier Ronny Sigbjørnsen, frachisetager i McDonald’s i Norge og eier av McDonald’s-restaurantene i Sør-Rogaland og Agder.

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye