Visning av ŠKODA SUPERB iV plug-in hybrid
2.10.2019 08:31:36 CEST | ŠKODA | Presseinvitasjon

ŠKODAs satsing på emobilitet er for alvor i gang. I løpet av de neste årene lanserer det tsjekkiske merket en rekke ladbare biler, både helelktriske og plug-in hybrider.
Første bilen ut er den ladbare hybridutgaven av familiebilen SUPERB. Nye SUPERB iV hadde verdenspremiere under VM i ishockey i Bratislava i mai og ble stilt ut på bilmessen i Frankfurt nå i september. Nå er bilen endelig i Norge, og vi har gleden av å invitere til en norsk premierevisning av nye SUPERB iV her på Frysja tirsdag 15. oktober klokken 10.00.
Visningen skjer i Flerbruksrommet på Frysja, hvor det blir servert en enkel lunsj med drikke, samt kaffe og te. Her blir det en kort introduksjon, etterfulgt av en presentasjon av bilen, og en rask gjennom gang av ŠKODA-året så langt. Avslutningsvis er det satt av tid til en spørsmålsrunde, dersom det er ønskelig.
Vi i ŠKODA Norge håper så mange som mulig har anledning til å ta turen opp på Frysja for å se nye ŠKODA SUPERB iV plug-in hybrid for første gang i Norge, spise lunsj og slå an en hyggelig prat.
Påmeldingsskjema finner du her.
Vel møtt!
Mvh
ŠKODA Norge
Bilder
Om ŠKODA
Škoda - Smarte løsninger hele veien
Følg pressemeldinger fra ŠKODA
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra ŠKODA på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra ŠKODA
Mobile Larvik kåret til Årets Škoda-forhandler i 202515.1.2026 12:56:37 CET | Pressemelding
Årets Škoda-forhandler ble kåret under Harald A. Møllers årlige kick-off i helgen, hvor Mobile Larvik ble tildelt den gjeve tittelen basert på deres solide prestasjoner gjennom hele 2025.
Škoda Peaq: Ny helelektrisk syvseter blir merkets flaggskip13.1.2026 11:26:31 CET | Pressemelding
Škoda Peaq er en stor SUV som kombinerer moderne design, romslighet og smarte løsninger – perfekt for familier og eventyrlystne.
Oslo-lærer vant splitter ny Škoda Elroq26.11.2025 10:48:45 CET | Pressemelding
Einar (69) fra Oslo ble den heldige vinneren av en splitter ny Škoda Elroq til en verdi av 399 000 kroner. Nå gleder han seg til å ta elbilen i bruk – både til hverdags og på tur.
Škoda Elroq oppnår toppscore i Euro NCAP20.11.2025 11:00:08 CET | Pressemelding
Den nye elektriske SUV-en Škoda Elroq har, i likhet med alle nye modeller fra Škoda siden 2008, oppnådd fem stjerner i Euro NCAPs anerkjente sikkerhetstest. Samtidig bekrefter Enyaq sin høye sikkerhetsstandard under skjerpede testkriterier.
Škoda Elroq og Enyaq med firehjulstrekk får økt hengervekt – nå 1.800 kg19.11.2025 15:09:02 CET | Pressemelding
Škoda forbedrer bruksegenskapene på sine elektriske modeller med firehjulstrekk. De som bestiller en ny Elroq eller Enyaq fra og med i dag, med firehjulstrekk, får levert en bil som kan trekke opptil 1800 kg – en økning på 600 kg.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom

