REMA 1000 Byåsen er årets butikk 2019

- 2019 har vært REMA 1000 Byåsens år. De vant NM i frukt og grønt for noen måneder siden, og vinner Årets Butikk nå. Det viser at Børge vet hvordan man leverer gode kundeopplevelser, noe man merker med en gang man går inn i butikken, sier Trond Bentestuen, administrerende direktør i REMA 1000.
Hvert år hedres én butikk per region i REMA 1000 for sine sterke prestasjoner, og alle de regionale vinnerne er kandidater til å vinne årets butikk. I år stakk _______ av med den gjeveste prisen, for sine sterke prestasjoner gjennom hele 2019.
For å vinne tittelen årets butikk må kjøpmann og medarbeidere levere eksepsjonelle kundeopplevelser og økonomiske resultater. I tillegg er årets butikk en god nabo i sitt lokalmiljø, og skal kunne vise til et særdeles godt arbeidsmiljø der både kjøpmann og ansatte spilles gode av hverandre.
Børge Stamnes er den mest profilerte kjøpmannen i sitt lokalområde, og står frem som en eksepsjonell leder og støtte for sine ansatte. Tidligere i år ble butikken også kronet til norgesmester i frukt og grønt, så dette er et sted for gode kundeopplevelser. Stamnes er kjent i REMA 1000 som en rollemodell for nye kjøpmenn, og stiller høye krav til seg selv.
Vi gratulerer fra hele REMA 1000!
I år gjennomføres alle kåringer digitalt, for å få hedret de beste prestasjonene samtidig som vi ivaretar smittevernet. På lørdag betydde det at REMA 1000 for første gang kunne invitere alle sine 12.000 medarbeidere med på Riksmøte, ti ganger så mange som opprinnelig var planlagt.
For mer informasjon kontakt:
Regionsdirektør Vidar Andersen, 917 48 143
Kjøpmann REMA 1000 Byåsen Butikksenter Børge Stamnes, 917 22 767
Kontakter
Berit HvalrygRektor Verdiskolen og presseansvarlig Reitangruppen
Tel:+47 996 46 666berit.hvalryg@reitangruppen.noJørn Egil AndreassenØkonomidirektør, Reitan Eiendom
Tel:+47 900 15 116jea@reitaneiendom.noTorild BråthenDir. kommunikasjon og samfunnskontakt i Uno-X Energi
Tel:+47 959 06 526tob@unox.noTorkel FjørtoftKommunikasjonsrådgiver i REMA 1000
Tel:+47 482 37 669torkel.fjortoft@rema.noBilder
Om REITAN
Vår visjon er å bli kjent som det mest verdidrevne selskapet.
REITAN AS er et holdingselskap som utøver aktivt eierskap gjennom selvstendige selskaper. Som eier bidrar vi med å videreutvikle selskapene gjennom å være en pådriver i arbeidet med strategi, struktur, kultur og finansielle standarder.
REITAN AS eier selskapene Reitan Retail, Reitan Eiendom og Reitan Kapital – som er tre selvstendige selskapsområder. I tillegg eier vi Britannia Hotel, PoMo og deler av Nye Hjorten Teater. Alle selskapene har felles filosofi, tenkesett og verdigrunnlag som er grunnlaget for sterke selskapskulturer.
REITAN AS har virksomhet i syv land.
Følg pressemeldinger fra REITAN
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra REITAN på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra REITAN
Britannia Bar tok over cocktailbaren på Four Seasons i Athen: En smak av Trondheim på verdensscenen27.6.2025 14:09:23 CEST | Pressemelding
Britannia Bar i Trondheim ble nylig invitert til å representere Norge under en "Norwegian Takeover" i cocktailbaren AVRA ved Four Seasons Astir Palace i Athen, et hotell rangert som verdens 35. beste av The World’s 50 Best Hotels i 2023. Sammen med den anerkjente baren HIMKOK i Oslo, rangert som verdens 11. beste bar (The World’s 50 Best Bars), serverte Britannias bartendere signaturcocktails basert på trønderske råvarer.
Skavlans streker stilles ut19.6.2025 19:00:00 CEST | Pressemelding
Det blir rom for både latter og ettertanke når Fredrik Skavlans tegninger stilles ut på Nye Hjorten Teater i sommer. Tegneren selv stiller på åpningen.
Trondheim - We Will Rock You!27.5.2025 21:00:00 CEST | Pressemelding
Volumet skrus opp til elleve når Nye Hjorten Teater smeller til med en kjevedroppende versjon av megasuksessen We Will Rock You. Queen-musikalen blir teaterets storsatsing våren 2026.
PoMo offentliggjør kommende utstillingsprogram, med store separatutstillinger av Pablo Picasso og Louise Bourgeois.6.5.2025 14:58:42 CEST | Pressemelding
PoMo er Trondheims nye museum for moderne kunst og samtidskunst, som åpnet 15. februar 2025. Museet er nå stolt over å kunngjøre de to neste skiftende utstillingene på utstillingsprogrammet. På sensommeren åpner PoMo utstillingen "Pablo Picasso – The Code of Painting". Fra 1. august til 26. oktober kan du oppleve utstillingen som utforsker den siste perioden av Picassos kunstnerskap. Videre i 2026 presenterer PoMo en stor utstilling dedikert til Louise Bourgeois’ liv og virke, fra 5. februar til 31. mai 2026.
Årsresultat 2024 - Vekst og investeringer for fremtiden28.3.2025 11:58:00 CET | Pressemelding
2024 ble et merkeår for REITANs samlede virksomhet, med oppkjøpet av Entra-eiendommene i Trondheim og en vellykket integrasjon av ALDI-butikkene i Danmark. Med betydelige investeringer innen eiendom og handel, kultur- og byutvikling, ansvarlig matproduksjon og god kapitalforvaltning er det tid for å takke våre Kjøpmenn, samarbeidspartnere, medarbeidere, leietakere, hotellgjester og kunder.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom