PRIV. TIL RED.: Digital visning av TV 2s høstlansering 1. september

TV 2 presenterer i dag høstens innhold på mediehusets høstlansering. Arrangementet foregår på USF Verftet i Bergen, og starter kl. 13.00.
Presse som ikke kan være fysisk til stede, kan følge lanseringen her, direkte fra kl. 13.00 til ca. kl. 14.00.
NB: Videoinnhold fra høstlanseringen kan ikke benyttes uten klarering fra TV 2.
TV 2 har egen stillsfotograf på plass, som distribuerer bilder via NTB.
Kontakter
Håvard SolemKommunikasjonsansvarlig
Pressekontakt for TV 2s høstlansering, Farmen, Farmen kjendis, Kort og lovende, TV 2 Sporten.
Bilder
Om TV 2
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og Norges eneste kommersielle allmennkringkaster. Vi skaper og formidler historier som gjør nyheter, sport og underholdning tilgjengelig for folk – uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike TV-kanaler, strømmetjenesten TV 2 Play og nyhetsnettstedet TV2.no tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til undersøkende journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut mer en 150 millioner norske kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
TV 2 bekrefter ny sesong av Rampenissen etter milliontall23.12.2025 08:00:00 CET | Pressemelding
Over én million har sett første episode av TV 2s julekalender Rampenissen, nå bestiller kanalen en ny sesong.
Showtime er TV 2s nye underholdningsprogram – her er dommerne!18.12.2025 07:00:00 CET | Pressemelding
Kurt Nilsen, Henriette Steenstrup, Bård Ylvisåker og Alexandra Joner blir dommere i TV 2s nye underholdningsprogram «Showtime – Scenen er din». Innspillingen starter i slutten av januar.
Slik sendes Norges kamper i fotball-VM16.12.2025 14:45:00 CET | Pressemelding
NRK og TV 2 deler nok en gang rettighetene når de norske fotballherrene skal spille i et VM-sluttspill for første gang på 28 år. Her er fordelingen av kampene.
Våren på TV 2: Gjensyn med millionsuksesser, mer aktualitet og fotball-VM i sikte9.12.2025 12:00:00 CET | Pressemelding
Etter et 2025 med flere millionsuksesser, deriblant «Nepobaby» som satte nye dramarekorder, lover TV 2-sjefredaktør og administrerende direktør Olav T. Sandnes en vår fylt med variert underholdning, store sportsøyeblikk og nyheter døgnet rundt. Ett av høydepunktene i vår er realitysuksessen «Spillet», som er tilbake med ny kjendissesong – der Birgit Skarstein, Stian Blipp og Aylar Lie er blant spillerne.
PRIV. TIL RED.: Digital visning av TV 2s vårslipp 9. desember9.12.2025 08:00:00 CET | Presseinvitasjon
I dag arrangerer TV 2 sitt vårslipp for våren 2026. Media gis også muligheten til å følge presentasjonen digitalt.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom

