Presseinvitasjon: Møt gjengen i "Casa Numme"
7.1.2020 14:18:11 CET | TV 2 | Presseinvitasjon

Presse inviteres til rød løper og til å møte Thomas og Annette sammen med gjester fra serien.
Torsdag 9. januar
Sted: "Hidden" på Ling Ling på Aker brygge.
18:00 Ankomst gjester på rød løper.
Intervjuer og bilder frem til ca 18.40
Vennligst send en mail til pressekontakt kwe@tv2.no om dere kommer til rød løper innen onsdag kl 15.00
De som er bekreftet av gjester, som og er med i serien:
Thomas Numme og Annette Walther Numme
Anne Marie Ottersen og Lasse Lindtner
Guro Fostervold Tvedten
Stian Staysman Thorbjørnsen og Tina Thorbjørnsen
Bjarne Brøndbo og Lise Greftegreff
Gro Hammerseng Edin og Anja Edin
Jamina Blipp og Stian Blipp
Ronny Brede Aase og Tuva Fellmann
Andre kjente fjes:
Harald Rønneberg og Sølvi Haugland
Ingeborg Heldal
Halvor Haugen
Ina Svenningdal
Jorun Stiansen
Helene Husvik
Vita Mashadi
++
CASA NUMME har premiere på TV 2 søndag 12. januar kl 21.40
Kontakter
Katrine WergelandPR- og medierådgiver
Pressekontakt for Skavlan, Gutta på tur, Brente minner, Vårt lille land og værprofiler.
Bilder

Om TV 2
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og Norges eneste kommersielle allmennkringkaster. Vi skaper og formidler historier som gjør nyheter, sport og underholdning tilgjengelig for folk – uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike TV-kanaler, strømmetjenesten TV 2 Play og nyhetsnettstedet TV2.no tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til undersøkende journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut mer en 150 millioner norske kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
TV 2 styrker sin posisjon i en krevende tid13.3.2026 09:00:00 CET | Pressemelding
I et mediemarked preget av global konkurranse, fall i lineær-TV og økte kostnader leverer TV 2-konsernet vekst i både inntekter, resultat og strømming. Resultatet påvirkes vesentlig av økte resultatbidrag fra RiksTV, øvrige datterselskap og effekter fra salg av datterselskap, solid vekst for strømmetjenesten TV 2 Play og et godt reklamemarked.
«Folles verden»: Erik Follestad tilbake med ny hockeyserie12.3.2026 15:00:00 CET | Pressemelding
Erik Follestad, hockeygutt i sjela og folkekjær TV-personlighet, inviterer seerne med på en unik reise inn i den norske hockeykulturen. I den nye sportsdokuserien «Folles verden» på TV 2 Play, skal han sammen med Jonas Bariås og Josefine Engmann, utforske lidenskapen, galskapen og dugnadsånden som preger sporten han elsker.
Årets påskekrim på TV 211.3.2026 10:00:07 CET | Pressemelding
Gjennom påsken kan TV 2 tilby flere spennende serier fulle av mystikk, dramatikk og krim. Fullstedig oversikt over årets påskekrim på TV 2 finner du her.
Presseinvitasjon: Pressetreff og førpremiere på «Mord i Sogn»11.3.2026 08:54:34 CET | Presseinvitasjon
TV 2 inviterer pressen til pressetreff og premierevisning på krimserien «Mord i Sogn» på Vika kino tirsdag 17. mars.
Eksklusive direktesendinger i forbindelse med og av den 98. Oscarutdelingen søndag 15. mars9.3.2026 15:30:13 CET | Pressemelding
Ane Rostad Stokholm med gjester sparker i gang showet med et førprogram, eksklusivt på TV 2, fra klokken 22.15 til 23.30. Line Haus, Camilla Laache og Marianne Jemtegård tar over studio fra klokken 23.30 og guider seerne gjennom natten, eksklusivt på Disney+. Den røde løperen sendes fra klokken 23.30, og selve utdelingen begynner ved midnatt, eksklusivt på Disney+.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom
