Universal Music Norge

Nye datoer for "Astrid_S: World Tour Part One"

Del

Grunnet korona-restriksjoner utsetter Astrid S "Astrid_S: World Tour Part One" til 2022.

"Jeg må dessverre utsette turnéen til neste år. På grunn av ulike smittesituasjoner i Europa påvirker dette alle datoene, men vi jobber med å annonsere full turné snart! Gleder meg masse til å spille for dere igjen!" - Astrid S


Norge:

28/09/2022 – Skien, NO – Parkbiografen

29/09/2022 – Moss, NO – Verket Scene

01/10/2022 – Oslo, NO – Sentrum Scene

05/10/2022 – Drammen, NO – Union Scene

06/10/2022 – Stavanger, NO – Folken

07/10/2022 – Kristiansand, NO – Caledonien Hall

08/10/2022 – Haugesund, NO – Maritim Hall

12/10/2022 – Ålesund, NO – Terminalen

13/10/2022 – Volda, NO – Rokken

14/10/2022 – Førde, NO – Larris Scene 

15/10/2022 – Sogndal, NO – Meieriet

19/10/2022 – Tromsø, NO – Studenthuset Driv

21/10/2022 – Trondheim, NO – Studentersamfundet

22/10/2022 – Trondheim, NO – Studentersamfundet

Billetter gjelder for nye datoer, utenom Trondheim. UKA er avlyst og billetter refunderes fra utsalgssted. I Trondheim er de nye datoene nye show som går i salg torsdag 1. juli kl 09. Narvik har dessverre ikke fått plass på turneen i 2022.

www.astridsofficial.com

Kontakter

Bilder

Om Universal Music Norge

Universal Music Norge
Universal Music Norge
Akersgata 34
0180 Oslo

+47 22 54 14 00http://www.universalmusic.no

Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Sabrina Carpenter, The Weeknd, Alessandra, Billie Eilish, Ramón, Olivia Rodrigo, Post Malone, Ariana Grande, Dagny, Marstein, The Beatles, Odd Nordstoga, Taylor Swift, The Rolling Stones m.fl.

Følg pressemeldinger fra Universal Music Norge

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Universal Music Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Universal Music Norge

MARCUS & MARTINUS ANNONSERER EN SJELDEN KONSERTOPPLEVELSE: - Velkommen til vårt rom, sier duoen.21.11.2025 10:00:00 CET | Pressemelding

8. mai 2026 inntar Marcus & Martinus scenen på Unity Arena i Oslo med “The Room” - en unik one night only konsertopplevelse som er en inngang i guttas eget univers og starten på en helt ny æra. Med en rå internasjonal produksjon i ryggen blir det en elektrisk opplevelse du ikke vil gå glipp av, med både gamle hits og helt nye låter fremført for aller første gang. Billetter slippes 28. november kl. 10:00 via Ticketmaster.no – Endelig er vi tilbake i Oslo! Vi gleder oss til en magisk kveld på Unity Arena. Takk til alle dere som har vært med oss gjennom årene, dere betyr alt for oss. Dette er begynnelsen på noe nytt for oss, en slags oppvåkning, sier Marcus & Martinus. Duoen vil medvirke i den kommende sesongen av TV 2-programmet «Hver gang vi møtes», som sendes fra januar 2026. Med dette markerer de sitt tilbakevendende fokus på norskspråklige låter. – Vi er så gira på å få ta med denne energien ut til dere og dele både ny musikk og gamle favoritter. ‘The Room’ markerer starten på en ny

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye