Når får du AppleCare med POWERs Trygghetsavtale
22.11.2022 13:31:26 CET | Power | Aktuelt

Nå tilbyr POWER AppleCare Services i vår trygghetsavtale. For POWERs kunder vil dette gi flere fordeler, inkludert Express Replacement Service, 50 GB iCloud-lagring og prioritert tilgang til Apple-eksperter døgnet rundt. I tillegg består alle de gode fordelene i den eksisterende POWER-forsikringen.
- Vi er veldig glade for å kunne tilby en rekke nye tjenester i Trygghetsavtalen for Apple-produkter. Forsikringstjenesten vår blir enda bedre med AppleCare Service. Inkludert er også Solid Forsikring, som dekker alle kostnader som følge av skade eller tyveri, sier Monica Iren Fasting, nordisk PR- og kommunikasjonssjef i POWER International.
Den nye trygghetsavtalen vil bli tilgjengelig i POWER fra 21.november, og kan bestilles i alle våre varehus og på power.no.
POWER Trygghetsavtale med AppleCare Services tilbys til iPhone, Mac, iPad, Apple Watch, AirPods og Beats.
Nøkkelord
Kontakter
Monica Iren FastingNordisk PR- og kommunikasjonssjef
Tel:98445674monica.fasting@power.noBilder

Om Power
POWER er hele Nordens elektrogigant som utfordrer markedet med prisrobot og oppdaterte nettpriser i butikk. POWER-suksessen startet i Danmark i 2015. Senere åpnet vi i Finland og Sverige, og i mai 2017 kom POWER til Norge.
I POWER ønsker vi alltid å ligge ett steg foran, fordi vi vet at smarte, effektive løsninger holder prisene lave, samtidig som det gir den beste handleopplevelsen for kundene.
POWER Norge er et selskap eid av POWER International. POWER International eies av AWILHELMSEN AS og Dolphin Invest AS ved Øivind Tidemandsen. Det norskeide konsernet driver også POWER i Danmark, Finland og Sverige.
Følg pressemeldinger fra Power
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Power på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Power
Fra 22 til 52 millioner: Glenn er landets beste18.3.2026 20:29:05 CET | Pressemelding
Glenn Bekkerud og POWER Årnes vant prisen som Årets franchisetaker, på tvers av alle kjeder i landet.
Rigger seg for OL på kontoret: Salget av nettbrett skyter i været6.2.2026 08:25:45 CET | Pressemelding
Med OL-sendinger midt i arbeidsdagen, forbereder mange nordmenn seg på å følge med fra kontorstolen. POWER melder om en markant økning i salget av nettbrett. Trenden viser at mange planlegger for en diskré «ekstra skjerm» på pulten.
Kulda sender varmeovn-salget til værs hos POWER6.1.2026 15:26:06 CET | Pressemelding
Når gradestokken kryper under null over hele landet, går nordmenn rett til varmehylla. POWER melder om en økning i salget av varmeovner på hele 1000 prosent i flere varehus.
POWER avslører: Dette ligger under juletreet i år17.12.2025 14:12:46 CET | Pressemelding
Én uke før julaften tegner salgs- og søkedata hos POWER et tydelig bilde av hva nordmenn får til jul. Elektronikk dominerer igjen julehandelen, og noen produkter skiller seg ekstra tydelig ut.
POWER inngår stort samarbeid med Play!Festival13.11.2025 13:15:49 CET | Pressemelding
Elektronikkjeden POWER går all in på gaming med et nytt partnerskap med Norges nye møteplass for gaming, e-sport og teknologi.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom
