Her er deltakerne i «I fyr og flamme»
Nå er det klart hvilke kjendiser som skal utfordres i TV 2s nye humorprogram «I fyr og flamme». De tre lagene er Iselin Guttormsen (35) og Alexandra Joner (32), Thomas Gullestad (42) og Ailo Gaup (43) og Victor Sotberg (30) og Robin Hofset (30).

I «I fyr og flamme» får vi se de tre kjendisduoene presentere at de har gjennomført de villeste, rareste og mest vågale utfordringene og dokumentert alt på video. Men har de klart å gjennomføre det de påstår at de har gjort?
I hvert program presenterer lagene nye utfordringer og to nye gjestedommere er på plass. Programleder Simon Nitsche og gjestedommerne skal sammen finne ut hvem som snakker sant, og hvem som bare bløffer.
– Vi har fått med en veldig fin gjeng! Thomas og Ailo virker mest vågale ved første øyekast, men jeg tror youtuberne kan overraske stort. Med venninnene Alexandra og Iselin blir det nok mye varme og latter, men også armer og bein, spår Simon Nitsche.
Her er lagene:
Iselin og Alexandra
Influenser og sexolog Iselin Guttormsen og influenser og artist Alexandra Joner.
– Jeg trodde jeg skulle dø av redsel, og jeg kommer aldri til å gjøre det igjen, forteller Iselin Guttormsen om opplevelsen under utfordringene.
Makkeren Alexandra har også fått tøyd sine grenser.
– Jeg har gjort ting jeg i mine villeste fantasier aldri ville gjort! Det har vært en opplevelse som man aldri kommer til å glemme, sier Alexandra Joner.
Thomas «Fingern» og Ailo
Musiker og skuespiller Thomas «Fingern» Gullestad og hans gode nabo tidligere profesjonell FMX-utøver og nå skuespiller Ailo Mikkelsen Gaup.
– Jeg føler at jeg har lagt selvrespekten på hylla for godt. Etter dette er det bare å få seg fast jobb i et bortgjemt kontor, for jeg tipper at jeg er ferdig i underholdningsbransjen når dette kommer på lufta, sier Thomas «Fingern» om erfaringene fra innspillingen.
Makker Ailo har mistet hemningene.
– Etter en rekke ubehagelige settinger så blir det etter hvert hverdagslig. Om jeg plutselig skulle stått naken på Karl Johans gate nå, hadde jeg brukt den ene hånda til å sjekke klokka og den andre til å dekke over mitt eget gjesp, legger Ailo til.
Victor og Robin
Programleder og youtuber Victor Sotberg, og hans kompis youtuber Robin «Rob – The Sir» Hofset.
– Rob og jeg er jo bestevenner og har jo gjort mye sprell sammen før, men nå har vi virkelig fått satt vennskapet vårt på prøve og opplevd ting sammen som vi aldri har gjort før, forteller Victor Sotberg.
– Vi har fått kjørt oss både fysisk og psykisk. Vi har vært slitne, glade, ivrige, sinte, triste og alt imellom. Jeg gleder meg til å vise alt vi har gjort!
Victors makker Robin forteller om tøffe utfordringer.
– Til tross for at Victor og jeg er forskjellige både til kropps og i sinn, har vi bygd hverandre opp og pushet hverandre. Vi har ledd så tårene triller, skreket i smerte så tårene triller, og vi har hatt det både koselig og skummelt, legger Robin Hofset til.
Premieredatoen for «I fyr og flamme» er foreløpig ikke fastsatt.
Nøkkelord
Kontakter
Nina EnghPR- og medierådgiver
Skal vi danse, Bloggerne, Funkyfam, Fighterhjerte, Den beste Funkytwin, I fyr og flamme, Martine vil ha jobb og Hodejegerne.
Bilder









Om TV 2
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og kommersiell allmennkringkaster. Vi formidler, skaper og forteller historier som gjør nyheter, aktualiteter, sport og underholdning tilgjengelig for folk uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike kommersielle TV-kanaler, digitale plattformer og tjenester tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til tung journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er et av Nordens største mediekonsern med 6600 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut over 100 millioner kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din epostadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på epost fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
TV 2s breakingavdeling med fem nye reportere!5.7.2022 14:00:14 CEST | Pressemelding
TV 2 fortsetter å bygge TV2.no når breakingavdelingen nå henter fem reportere fra VG, NRK og Bergens Tidende: Oddvar Sagbakken Saanum (25), Oline Birgitte Nave (26), Johannes Steen (26), Håkon Kvam Lyngstad (27) og Sindre Camilo Lode (33).
Vil sprenge grenser i TV 2s nye satsning for unge seere30.6.2022 12:59:00 CEST | Pressemelding
Victor Sotberg meldte tidligere i år overgang til TV 2. Nå følger også de tidligere NRK-kollegaene Robin «Rob The Sir» Hofset og Christopher Robin Omdahl etter, og sammen skal de levere underholdning for unge voksne under navnet «Bleep» som vil engasjere på alle TV 2s plattformer.
Presseinvitasjon – Allsang på grensen – program 330.6.2022 07:00:00 CEST | Presseinvitasjon
Onsdag 6. juli er det klart for årets tredje «Allsang på Grensen», og pressen inviteres til å følge opptaket på Fredriksten festning i Halden.
Jarle Bernhoft ny mentor i «The Voice»24.6.2022 07:00:00 CEST | Pressemelding
Jarle Bernhoft blir ny mentor i sesong 8 av TV 2-programmet «The Voice». – En stjernesignering for oss, sier TV 2s programredaktør, Kathrine Haldorsen.
Presseinvitasjon – Allsang på grensen – program 223.6.2022 07:00:00 CEST | Pressemelding
Onsdag 29. juni er det klart for årets andre «Allsang på Grensen», og pressen inviteres til å følge opptaket på Fredriksten festning i Halden.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom