Her er deltakerne i «Farmen kjendis» 2023
1.6.2022 06:00:00 CEST | TV 2 | Pressemelding

Innspillingen av «Farmen kjendis» 2023 – den sjuende sesongen i rekken – er i gang. Tolv kjendiser er flyttet inn på Steinsjøen gård, på grensen mellom Hurdal og Østre Toten kommune. I litt over fem uker skal forpakterne drive gården slik gårder ble drevet for 100 år siden.
– Årets cast er en herlig gjeng med kjendiser. Det er tolv ulike personligheter med variert bakgrunn og erfaringer som de tar med seg inn på gården. Vi gleder oss til å se dem ta fatt i gårdsarbeidet på nydelige Steinsjøen gård, sier programredaktør i TV 2, Kathrine Haldorsen.
Dette er deltakerne vi får se når «Farmen kjendis» starter på TV 2 og TV 2 Play i 2023:
Aleksander Stenfeldt Sæterstøl (26)
Influenser/tv-personlighet
Aslak Maurstad (30)
Skuespiller og Twitch-streamer
Christopher Mørch Husby (33)
Gründer
Elin Tvedt (48)
Student/tidl. programleder
Espen PA Lervaag (44)
Komiker og manusforfatter
Ingrid Vik Lysne (31)
Sy- og gjenbruks-influenser
Lina Adampour (37)
TV-personlighet
Marit Adeleide Andreassen (56)
Skuespiller
Malin Nesvoll Vangsnes (32)
Influenser
Sofie Karlstad (25)
Influenser/gründer
Trond Moi (52)
Evig kokkelærling
Ørnulf Høyer (65)
Gründer, kleskjeden Høyer
Kontakter
Håvard SolemSenior PR- og medierådgiver
Pressekontakt for Allsang på grensen, Drags, Farmen, Farmen kjendis, Gullruten, Korps United, The Voice, TV 2 Sporten, TV 2s høstlansering.
Trine SolbergPR- og medierådgiver
Pressekontakt for Jakten på kjærligheten, Kjære Landsmenn, Farfar, Farmen, Farmen kjendis, Huskestue, God kveld Norge, Internasjonale serier
Bilder













Om TV 2
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og Norges eneste kommersielle allmennkringkaster. Vi skaper og formidler historier som gjør nyheter, sport og underholdning tilgjengelig for folk – uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike TV-kanaler, strømmetjenesten TV 2 Play og nyhetsnettstedet TV2.no tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til undersøkende journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut mer en 150 millioner norske kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
Presseinvitasjon: «Spillet»-førpremiere29.9.2026 14:22:01 CEST | Presseinvitasjon
TV 2 inviterer pressen til pressetreff og førpremiere for «Spillet» sesong 5, onsdag 7. oktober.
Rekord-tall for Norge - Portugal på TV 228.9.2026 11:47:29 CEST | Pressemelding
1.251.000 seere så i snitt hele kampen mellom Norge og Portugal i går kveld. Dette er den mest sette kampen med det norske landslaget på TV 2 (utenom mesterskap) noensinne.
«Isfolket» blir TV 2s nye dramasatsing28.9.2026 10:24:46 CEST | Pressemelding
«Isfolket», som er basert på Margit Sandemos bokserie «Sagaen om Isfolket», blir TV 2s nye dramaserie. Norsk Filminstitutt offentliggjorde i dag sin støtte til prosjektet, og produksjonen starter tidlig i 2027.
Mer VM-fest på TV 2 og NRK23.9.2026 10:00:18 CEST | Pressemelding
TV 2 har sikret seg rettighetene til seks FIS verdensmesterskap og skal vise ski-VM i Falun kommende vinter, mens NRK skal vise alpint-VM i Crans-Montana og VM på hjemmebane i Narvik i 2029.
Presseinvitasjon: Premiere på «Skal vi danse» sesong 2121.9.2026 11:37:45 CEST | Presseinvitasjon
TV 2 ønsker pressen velkommen til å dekke premieren på «Skal vi danse» sesong 21 lørdag 26. september.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom
