Halsey er tilbake med nydelige "So Good"
10.6.2022 10:00:00 CEST | Universal Music Norge | Pressemelding

Den multiplatinaselgende stjernen Halsey har i dag sluppet singelen "So Good". I løpet av den snart 10 år lange karrieren har Halseys musikk akkumulert over 31 milliarder streams, solgt 17 millioner album globalt og toppet Billboardlistene. I Norge har flere album og singler gått platina og multiplatina, og har også gjort det skarpt på radiolistene. Halsey har også gjestet Norge ved flere anledninger, sist med konserten I Oslo Spektrum i 2020.
Etter den forrige albumutgivelsen If I Cant Have Love, I Want Power som gikk topp 10 på den norske albumlista er Halsey nå tilbake med en ærlig skildring av de til tider innviklede veiene kjærligheten kan ta deg. So Good er produsert av den svenske stjerneprodusenten Max Martin sammen med Tobias Karlsson.
Halsey slipper også en video til So Good, regissert av partneren Alev Aydin.
Nøkkelord
Kontakter
Wegahta GhideyEvent & Promotion Intern
wegahta.ghidey@umusic.comBilder
Om Universal Music Norge
Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Sabrina Carpenter, The Weeknd, Alessandra, Billie Eilish, Ramón, Olivia Rodrigo, Post Malone, Ariana Grande, Dagny, Marstein, The Beatles, Odd Nordstoga, Taylor Swift, The Rolling Stones m.fl.
Følg pressemeldinger fra Universal Music Norge
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Universal Music Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Universal Music Norge
Gratiskonsert med Tobias Sten på Torgallmenningen29.4.2026 10:00:00 CEST | Pressemelding
Lørdag 9. mai kl 15 tar Tobias Sten med seg fullt band for å spille sitt nye album Heimakjær på Torgallmenningen i Bergen, en uke før albumet slippes. Konserten er gratis og åpen for alle!
Lukas Graham ute med "To Know A Girl"24.4.2026 08:30:00 CEST | Pressemelding
Lukas Graham vender tilbake til sine musikalske røtter med den nye singelen «To Know A Girl», den første smakebiten fra hans kommende album som slippes i sommer. I forbindelse med albumslippet blir han også med som gjesteartist på Ed Sheerans «Loop Tour» i Nord-Amerika.
Lille Caesar slipper «Popcorn» – en låt for alle som lærer på den harde måten23.4.2026 09:00:00 CEST | Pressemelding
Med «Popcorn» fortsetter lille Caesar reisen mot sitt kommende album med en varm og personlig singel om å gi for mye av seg selv, når man kanskje egentlig bare burde dratt hjem og laget popcorn i stedet. Allerede før låta slippes har den levd sitt eget liv blant fansen.
RAMÓN LANSERER NORGESTURNÉ22.4.2026 09:30:00 CEST | Pressemelding
Etter å ha etablert seg som en av Norges mest markante artister de siste årene, er Ramón nå klar med sitt tredje album, «RAMUELO» som kommer 5. mai. Han følger opp albumet og festivalsommeren med norgesturné i september!
Unge Særing (17) setter ord på forelskelsen før den finnes16.4.2026 14:08:03 CEST | Pressemelding
Unge Særing slipper singelen “Ariel” 17. april, en tekstdrevet rap-låt om øyeblikket hvor man allerede er følelsesmessig investert i noen, før noe egentlig har skjedd. Med utgangspunkt i egne erfaringer treffer han en gjenkjennelig side av hvordan unge i dag går inn i relasjoner, ofte alene i eget hode.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom


