Universal Music Norge

by:Larm-aktuelle Ka2 er i dag ute med deres ærligste låt hittil

Del
Sonny Alven og Didrik Thulin står bak den mystiske duoen Ka2

Sonny Alven og Didrik Thulin står bak den mystiske duoen Ka2. De fikk fort oppmerksomhet for den sinnsykt catchy låten ”danser med tjommi” som fikk alle til å danse. Ka2 har spilt mye i det siste, både som live-gruppe og som DJ-duo, i høst solgte de ut USF Verftet i Bergen og stilte opp med et mega-show på John Dee i Oslo. De spilte også på store festivaler som Findings og Palmesus for å nevne noen. Ka2 har også store deler av soundtracket til Behind The Scenes-materialet til den nye norske serien Ragnarok som man kan se på Netflix.

I slutten av februar kan du se de opptre på by:Larm-festivalen kl. 00.00 på Ingensteds fredag den 28. februar, og vi kan love at det blir en av festivalens høydepunkter om man liker å danse. I dag slipper Ka2 singelen smelter som er den kanskje den mest ærligste og åpne låten Ka2 har sluppet hittil. Den handler om å kjenne at man ikke rekker til, på overflaten virker alt fint, men på innsiden kjennes det ut som en storm.

Nøkkelord

Kontakter

Bilder

Om Universal Music Norge

Universal Music Norge
Universal Music Norge
Akersgata 34
0180 Oslo

+47 22 54 14 00http://www.universalmusic.no

Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Sabrina Carpenter, The Weeknd, Alessandra, Billie Eilish, Ramón, Olivia Rodrigo, Post Malone, Ariana Grande, Dagny, Marstein, The Beatles, Odd Nordstoga, Taylor Swift, The Rolling Stones m.fl.

Følg pressemeldinger fra Universal Music Norge

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Universal Music Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Universal Music Norge

MARCUS & MARTINUS ANNONSERER EN SJELDEN KONSERTOPPLEVELSE: - Velkommen til vårt rom, sier duoen.21.11.2025 10:00:00 CET | Pressemelding

8. mai 2026 inntar Marcus & Martinus scenen på Unity Arena i Oslo med “The Room” - en unik one night only konsertopplevelse som er en inngang i guttas eget univers og starten på en helt ny æra. Med en rå internasjonal produksjon i ryggen blir det en elektrisk opplevelse du ikke vil gå glipp av, med både gamle hits og helt nye låter fremført for aller første gang. Billetter slippes 28. november kl. 10:00 via Ticketmaster.no – Endelig er vi tilbake i Oslo! Vi gleder oss til en magisk kveld på Unity Arena. Takk til alle dere som har vært med oss gjennom årene, dere betyr alt for oss. Dette er begynnelsen på noe nytt for oss, en slags oppvåkning, sier Marcus & Martinus. Duoen vil medvirke i den kommende sesongen av TV 2-programmet «Hver gang vi møtes», som sendes fra januar 2026. Med dette markerer de sitt tilbakevendende fokus på norskspråklige låter. – Vi er så gira på å få ta med denne energien ut til dere og dele både ny musikk og gamle favoritter. ‘The Room’ markerer starten på en ny

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye