BAMA tilbakekaller pinjekjerner
Del
Det er gjort funn av peanøtt i pinjekjerner fra BAMA.

Produktene er tilbakekalt fra butikk.
Vi ber forbrukere med nøtteallergi som har produktet i skapet hjemme om å kaste det, eller levere det tilbake til butikken.
Produktene er solgt i REMA 1000 og NorgesGruppens kjeder over hele landet; Spar, Meny, Jacobs, Joker og Kiwi. Samt Bunnpris.
Vi ber forbrukere med nøtteallergi som har produktet i skapet hjemme om å kaste det, eller levere det tilbake til butikken.
Produktene er solgt i REMA 1000 og NorgesGruppens kjeder over hele landet; Spar, Meny, Jacobs, Joker og Kiwi. Samt Bunnpris.
Nøkkelord
Kontakter
Pia GulbrandsenDirektør kommunikasjon og samfunnskontakt
Tel:+47 415 16 661pia.gulbrandsen@bama.noBilder
Om BAMA
Følg pressemeldinger fra BAMA
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra BAMA på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra BAMA
Økning på 600% i vinter – tropisk frukt trender2.5.2025 09:05:59 CEST | Pressemelding
Midtvinters har vi spist som om det var sommer!
Nordmenn vil spise titalls millioner av disse i påsken11.4.2025 10:40:10 CEST | Pressemelding
Påskefavorittene står klare for å spre glede.
Norsk-kampanje sikret BAMA nominasjon til Sponsor- og Eventprisen21.3.2025 08:45:13 CET | Pressemelding
Nå gjenstår det å overbevise juryen!
Møre og Romsdal topper bakepotet-trenden!14.3.2025 07:07:20 CET | Pressemelding
Molde og Ålesund utpekes som potethovedstedene i potetlandet.
Bakepoteten trender, men mange gjør en stor tabbe7.2.2025 07:43:31 CET | Pressemelding
Gjør du feilen BAMAs potetekspert advarer mot?
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom