Alexandra Joner er ny profil i høstens sesong av Bloggerne

-Jeg gruegleder meg stort til å være med i «Bloggerne». Jeg har for første gang åpnet opp dørene til hjemme mitt og gir et mye bredere innblikk i hvem jeg er privat, på jobb og i vennegjengen, sier Alexandra Joner.
- I løpet av sesongen får man møte både familie og venner. De har jo gjort meg til den jeg er i dag - så kanskje det er med på å gi en forklaring på hvorfor jeg er som jeg er, avslutter Joner.
Fargerikt multitalent
Nykommer i «Bloggerne», Alexandra Joner, har de siste årene fått mange følgere på Instagram og Youtube, hvor hun deler både sminkevideoer og glimt fra sin fargerike artistkarriere. I tillegg til å være sanger, jobber som fotograf, programleder og skuespiller. Privat har hun både samboer, hund og et bonusbarn. Alexandra er litt ekstra i alt hun gjør og lever et liv mange bare kan drømme om. I «Bloggerne» blir vi med i platestudio, på fotoshoots, når hun spiller i sin første norske spillefilm og når det holdes baby-shower for hunden.
-Alexandra Joner er et multitalent med mye energi og mange jern i ilden. Hun har mye å tilføre og nå gleder vi oss til å bli bedre kjent med henne i «Bloggerne», sier Kathrine Haldorsen, programredaktør i TV 2.
Variert og spennende sesong
Det blir en fartsfylt sesong i «Bloggerne» - en fargerik sesong med sterke følelser, komikk og livets mange opp- og nedturer.
«Bloggerne» følger Emma Ellingsen som tar det store steget og flytter ut av mor og fars trygge hjem og inn i en liten leilighet i Oslo. Emma har endelig fått en dato for sin kjønnskorrigerende operasjon og går noen svært spennende måneder i møte. Vi får følge henne før og etter operasjonen.
Starten på 2021 ble ekstra utfordrende for Sophie Elise som ble kåret til årets Gullbarbie av Press (Redd Barna Ungdom). I «Bloggerne» snakker hun ut om kåringen og følelsene rundt den. Vi får også ta del i en sårbar prosess når hun undersøker sin egen fruktbarhet, og følger henne og kjæresten Kasper gjennom et hektisk halvår.
Iselin Guttormsen har på kort tid befestet seg som en av landets mest frittalende sexologer. Nå åpner hun egen praksis og vi får ta del i det neste steget på karrierestigen. Iselin driver fortsatt en av landets største podcaster og sjonglerer en stadig mer fartsfylt karriere med livet som småbarnsmor og samboer.
Monica og ektemannen Chris tar med seg de fire barna og flytter fra det trygge Sørlandet til Oslo - midt i den tøffeste fasen av pandemien. Vi får følge det modige valget og prosessen, og ikke minst oppturene og nedturene underveis. Paret har store drømmer og masse pågangsmot og vi får et innblikk i livet bak fasaden hos en småbarnsfamilie litt utenom det vanlige.
Skiens-jenta Eveline ble for alvor kjent gjennom forrige sesong av «Bloggerne». Denne våren har hun sin mest hektiske periode noensinne, med store samarbeid for merker som Caia og Saffira. Eveline gjør alt selv - helt uten management eller et influenserbyrå i ryggen. Nå skal hun også bygge sin egen drømmebolig i Skien og i «Bloggerne» får vi bli med når mange utfordringene dukker opp på veien.
«Bloggerne» - sesong 15 får premiere på TV 2 Play og TV 2 Livsstil denne høsten.
Sesongen vil bestå av totalt 21 episoder.
Nøkkelord
Kontakter
Nina EnghPR- og medierådgiver
Bloggerne, Funkyfam, God morgen Norge, God kveld Norge, Premier League, Martine vil bli politi, Norske tilstander og barne-tv.
Bilder


Om TV 2
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og Norges eneste kommersielle allmennkringkaster. Vi skaper og formidler historier som gjør nyheter, sport og underholdning tilgjengelig for folk – uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike TV-kanaler, strømmetjenesten TV 2 Play og nyhetsnettstedet TV2.no tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til undersøkende journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut mer en 150 millioner norske kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
Telia og TV 2 enige om ny samarbeidsavtale1.7.2025 17:59:32 CEST | Pressemelding
Telia og TV 2 er enige om en ny langsiktig samarbeidsavtale for TV 2s kanaler og innhold. Avtalen sikrer Telias TV-kunder enkel tilgang til alt av TV 2-innholdet, og inkluderer TV 2s kanaler og strømmetjenesten TV 2 Play.
Her er årets «Skal vi danse»-dommere26.6.2025 10:00:00 CEST | Pressemelding
Cengiz Al, Jan Thomas, Nadya Khamitskaya og Merete Mørk Lingjærde utgjør høstens «Skal vi danse»-dommerpanel når programmet er tilbake på TV 2-skjermen i høst.
Her er deltakerparene som skal konkurrere i ny sesong av «Fjellhytta»25.6.2025 11:00:00 CEST | Pressemelding
Det er klart for en ny sesong av «Fjellhytta» hvor fire deltakerpar skal konkurre om å vinne sin egen fjellhytte på idylliske Mjøsli.
En av disse blir «Norges dummeste» i høst24.6.2025 07:00:00 CEST | Pressemelding
«Norges dummeste» hadde enorm suksess i sin første sesong på TV 2 i fjor. Nå er det endelig klart for en ny sesong! Dette er gjengen som skal gjøre sitt ytterste for å unngå å ende opp med tittelen «Norges dummeste» på TV 2 i høst.
Slik blir sommeren på TV 2 Play20.6.2025 10:01:00 CEST | Pressemelding
Sommeren på TV 2 Play er fullspekket. Her får du både store høydepunkt i sportsverden, norsk og internasjonalt drama, samt lettbeint konkurransereality.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom