
IEC-HUS sparker i gang 2016!

IEC-HUS har som mål å bli den ledende boligleverandøren i Norge og det er av avgjørende betydning at vi samles jevnlig, slik at vi kan utveksle erfaringer og lære av hverandre,forteller Salgs – og Markedssjef Berge Lavik.I tillegg benyttes anledningen til å forsterke kompetansen, bli inspirert og skape motivasjon og ikke minst ha det hyggelig sammen fortsetter Lavik.
Vi har ambisjoner om å fortsette den meget gode trenden fra 2015, med økt salg og igangsettelser samt å stadig bli mer innovative. Det å «skille seg ut» i en homogen bransje, tror vi blir stadig viktigere, og da snakker vi selvfølgelig om fornøyde kunder og høy servicegrad.
For at IEC-HUS skal nå sin målsetting om å ha de mest fornøyde boligkundene, må vi lære hva man legger i begrepet god service. Dette må det trenes på, og for å hjelpe oss hadde vi på årets første samling, hentet inn Kari-Anne Røysland. Røysland er ekspert på gode kundeopplevelser og har lang fartstid blant annet fra Choice – kjeden. Hennes metodikk, råd og tips er vi sikre på vil hjelpe oss på veien videre, forteller Lavik.
I tillegg til faglig utvikling ble det også tid til sosialt samvær med en festmiddag. Her ble det delt ut en rekke priser, blomster og gaver. I tillegg ble årets region 2015 kåret, og det var region Midt-Norge som denne gangen stakk av med seieren.
Nøkkelord
Kontakter
Berge LavikSalgs- og markedssjef
Tel:+47 922 44 383berge.lavik@iec-hus.noBilder








Om ABChus
ABChus AS er blant Norges ledende boligbyggere, med en omsetning på MNOK 580 (2017) og ca. 200 ansatte.
Kjernevirksomheten er lav trehusbebyggelse av høy kvalitet. Dette oppnås gjennom produksjon av elementer på vår fabrikk og montering av husene på byggeplass. Dette gir kort byggetid og liten risiko for feil og skader. Vi leverer årlig rundt 300 boliger til kunder med egen tomt (EAT) samt rundt 100 enheter i egenregi.
Følg pressemeldinger fra ABChus
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra ABChus på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra ABChus
Norske ABChus med storsatsing: Åpnet Norges første visningsby18.9.2019 14:29:24 CEST | Pressemelding
Lørdag 14. september åpnet ferdighusprodusenten ABChus landets første visningsby på Ramstadåsen sør for Gardermoen. Åpningen markerte starten på en stor satsing fra den norske ferdighusprodusenten ABChus.
ABChus bygger Norges første visningsby!1.2.2019 11:41:36 CET | Pressemelding
I dag har ABChus skrevet historie i den Norske byggebransjen, da de tok første spadestikk på det som skal bli Norges første visningsby! Visningsbyen vil bestå av fire komplett boliger, som interesserte kan besøke og oppleve hele året. Visningsbyen vil stå ferdig sensommeren 2019.
ABChus innleder et strategisk samarbeid med Byggevarehuset E.A. Smith AS23.10.2018 14:33:35 CEST | Pressemelding
ABChus innleder et strategisk samarbeid med Byggevarehuset E.A. Smith AS for vareleveranse til ABChus sine prosjekter i Vest og Midt-Norge.
IEC-HUS lanserer nytt hus ved hjelp av mixed reality!18.10.2017 09:23:40 CEST | Pressemelding
Onsdag 18. oktober kl. 1400 lanserer IEC-HUS sin nye hustype, Noomi. Lanseringen finner sted under Bygg Reis Deg messen på Lillestrøm.
IEC-HUS ISO-sertifisert etter ISO9001 og ISO1400118.4.2016 11:05:18 CEST | Pressemelding
Torsdag 14. april 2016 ble en merkedag for boligleverandøren IEC-HUS. Som første Norske boligprodusent ble bedriften ISO – sertifisert etter den nye NS-EN ISO 9001:2015 (kvalitet) og NS-EN ISO 14001:2015 (miljø) standarden, i følge sentrale register.