Thon Hotels

Thon Hotels har flere billetter igjen til Justin Bieber konserten

Del
BARE EN DAG IGJEN AV FORHÅNDSSALGET: Justin Bieber kommer til Norge med sin Purpose World Tour 23. september 2016. Dersom det finnes fortvilte foreldre der ute, som ikke har fått tak i billetter til barna, så finnes det fremdeles muligheter gjennom Thon Hotels.

Musikken til Justin Bieber har nådd nye høyder og det er ikke ofte en artist treffer så mange med musikken sin. Nå kommer superstjernen til Norge etter sin turné i USA og Canada. Bieberfansen vil igjen få muligheten til å oppleve superstjernens fantastiske live show, høre alle hans nye hits, sammen med de store klassikerne. 23. september 2016 står han igjen på scenen på Telenor Arena.

Konsertpakkene
Thon Hotels selger konsertpakker som inkluderer hotellrom og billett til Justin Bieber konserten. 
Man kan enten bestille konsertpakkene via thonhotels.no, på tlf. +47 815 52 400 eller via e-post: show@thonhotels.no. 

Det er 18-års aldersgrense for kjøp av konsertpakke, og den gjelder for alle hotellene i Oslo. Øvrige bestillingsbetingelser finnes på thonhotels.no

Albumet slår alle rekorder
Det nye albumet Purpose har allerede toppet listene i 100 land, med flere singler samtidig. Albumet knuser tidligere rekorder så mange steder at det blir vanskelig å ramse opp. Han har nylig hatt hele 17 sanger på Billboard Hot 100 samtidig og albumet er streamet utrolige 200 millioner ganger bare den første uken.

Turnéen Purpose World Tour er innom over 30 byer i Europa, blant annet England, Frankrike, Tyskland, Spania. Og til stor glede for våre norske Bieber fans, står Norge også på denne listen.

Nøkkelord

Kontakter

Bilder

Om Thon Hotels

Thon Hotels
Thon Hotels
Stenersgata 2A
0184 Oslo

+47 23 08 00 00https://www.thonhotels.no

Thon Hotels er en av Norges største hotellkjeder, og er en del av Olav Thon Gruppen. I Norge finnes ca. 80 hoteller, 8 i Brussel og 1 i Rotterdam. Thon Hotels har over 2,6 millioner gjestedøgn i løpet av et år. 

Thon Hotels har gjennomgått en omfattende oppussing de siste årene. Thon-hotellene er blitt fargerike og har fått en lekker design. Bak oppussingen står Sissel Berdal Haga Thon, designansvarlig i Olav Thon Gruppen, og interiørarkitekt MNIL Trond Ramsøskar.

Følg pressemeldinger fra Thon Hotels

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Thon Hotels på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Thon Hotels

Thon Hotels utvider med tre nye partnerhoteller9.1.2025 07:00:00 CET | Pressemelding

Thon Hotels styrker sitt tilbud ytterligere med tre nye partnerhoteller som åpner i 2025 og 2026. Først ut er et nyrenovert partnerhotell på Notodden som åpner i februar i år. I juni følger et hotell i Mo i Rana. Til neste år, i 2026, åpner et nybygget hotell i Drammen med 220 rom og moderne kurs- og konferansefasiliteter for opptil 450 personer. Navnet blir Thon Partner Hotel Drammen. De nye partnerhotellene vil bli drevet under Thon Partner-paraplyen med Norlandia Hotel Group som operatør.

Thon Hotel Oslo Airport blir Norges største konferansehotell7.1.2025 07:00:00 CET | Pressemelding

Thon Hotel Oslo Airport på Gardermoen utvider og dobler kapasiteten med ny kongresshall og et toppmoderne konferansesenter. Når prosjektet står ferdig i oktober 2025, blir hotellet Norges største konferansehotell. - Det skal være en gjenkjennbar «Thon-touch» der du får den samme gode opplevelsen uansett om det er en gruppe på seks personer eller 5 000, sier Morten Thorvaldsen, konserndirektør for Thon Hotels.

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye