NRK

Anne-Kat tilbake på lufta i NRK

Del
Lørdag er Anne-Kat. Hærland tilbake i NRK. Hun blir å høre i NRK P1s nye satsning "Fritimen" som skal gå hver lørdag mellom klokka 15 og 16.

Programledere for det nye radioprogrammet er Karen Marie Berg og Synnøve Svabø. Hærland og Brita Møystad Engseth skal være fast inventar. Hver uke vil de to sistnevnte kåre siste ukes opp- og nedturer og kaste et skråblikk på siste ukes nyheter.

- "Fritimen" er et nytt underholdningsprogram som skal få sving på lørdagen din. Med gode portretter på aktuelle mennesker og et fast panel du bare ikke vil gå glipp av, sier Karen Marie Berg, og sikter til Hærland og Engseth.

Nøkkelord

Kontakter

Kjetil Kooyman, prosjektleder, mob. 92881004
Karen Marie Berg, programleder, mob. 92660193
Synnøve Svabø, programleder, mob. 91177070

Om NRK

NRK
NRK
Bjørnstjerne Bjørnsons plass 1
0340 Oslo

23 04 70 00http://www.nrk.no

NRK skal styrke demokratiet, samle og engasjere alle som bor i Norge. NRK er Norges offentlig eide allmennkringkaster med et bredt radio-, TV-, nett- og podkasttilbud, og ni av ti nordmenn bruker minst ett NRK-tilbud daglig. NRK har cirka 3300 ansatte fordelt på om lag 50 kontorer rundt om i landet.

World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye