Story House Egmont

100 % Billy på iPad

Del
Billy-appen er nå tilgjengelig via app store! Den inneholder bl.a. en gratis smakebit av vårt heldigitale Billy-blad, og liker du det du ser har du muligheten til å kjøpe flere solide doser med Billy – og da snakker vi 100 % bare Billy!
«Hvorfor gå til fjellet, når Billy på magisk vis kan dukke opp på din iPad?»
-  Forholdsvis ukjent ordtak.
«Hvorfor gå til fjellet, når Billy på magisk vis kan dukke opp på din iPad?» - Forholdsvis ukjent ordtak.

Billy er en morsom fyr, men først og fremst er han lat … Ei nettfjøl som iPaden er derfor den perfekte plattform for både ham og deg. Ikke trenger du å løpe til butikken for å tak i siste Billy, og ikke trenger postmannen å løpe til deg med Billy. Man sparer rett og slett samfunnet for mye unødvendig bruk av energi! Alt som behøves er noen enkle klikk og Billy er installert på din iPad!

Billy-appen kommer med nytt innhold hver måned, da får man muligheten til å kjøpe Billy-pakke med alt Billy-stoffet fra to stykk Billy-blader. Det betyr hele 42 sider med 100 % Billy! Vi har også inkludert muligheten til å laste ned et blad med 100 sider Billy, hvor vi har samlet det beste Billy-stoffet fra 2012. Og flere spesialutgaver bare for salg per iPad er planlagt.

Det er veldig kjekt å kunne lese Billy i heldigital form uten at det skorter på leseopplevelsen. Vi lover at du humrer like godt av ei Billy-stripe på iPad som i papirutgaven, overgangen er så enkel og lekker at du neppe vil merke noen som helst forskjell … Et tips, dog; ikke kast fra deg iPad-en like nonchalant som du kanskje ville gjort med papirbladet … Det kan fort ende i tusen knas.

For pressemateriell ta kontakt med:
Inger Marie Hattrem
E-post: inger.marie.hattrem@egmont.com
Spørsmål om utgivelsene kan rettes til:
Jo H. Masdalen
E-post: jo@egmont.com

Egmont Publishing er Norges største utgiver av blader, magasiner, tegneserier og digitale tjenester til voksne, barn og unge. Selskapet utgir mer enn 100 kjente merkevarer og hadde i 2013 en omsetning på vel 1,7 milliarder kroner.

Egmont Publishing skal være tettest på livet, og sammen med lesere, brukere og partnere skape redaksjonelle og kommersielle produkter, tjenester og møteplasser som gir inspirasjon, opplevelser og nytte i folks liv og verdier for kunder og eier. Selskapet leverer underholdning og nytte gjennom blader, tegneserier, bøker, spill, musikk, apps og nettsider.

Kontakter

Bilder

«Hvorfor gå til fjellet, når Billy på magisk vis kan dukke opp på din iPad?»
-  Forholdsvis ukjent ordtak.
«Hvorfor gå til fjellet, når Billy på magisk vis kan dukke opp på din iPad?» - Forholdsvis ukjent ordtak.
Last ned bilde

Om Story House Egmont

Story House Egmont
Story House Egmont
Nydalsveien 12
0441 Oslo

+47 22 77 20 00http://www.egmont.no

Story House Egmont er Norges største utgiver av blader, magasiner, tegneserier og digitale tjenester til voksne, barn og unge. Selskapet har også investeringer i e-handel og digitalbyråer, og utgir over hundre kjente merkevarer. Story House er en del av Egmont - et av Nordens største mediekonsern med 6600 ansatte og aktivitet i 30 land. Vårt motte We bring stories to life har sterke publisistiske verdier. Egmont står bak mer enn 700 magasiner, tegneserier, Klikk.no, TV 2, Nordisk Film, kinodrift, samt flere deleide selskaper. Egmont er en stiftelse som årlig deler ut over 100 millioner kroner til et bedre liv for barn og unge.

Følg pressemeldinger fra Story House Egmont

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Story House Egmont på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Story House Egmont

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye