Star Tour feirer 10 nye år med Bamse
TUI Nordic, Star Tour i Norge, og BAMSE Forlaget har forlenget avtalen som først ble tegnet i 1983. Avtalen gjelder bruk av BAMSE samt tilhørende aktiviteter og materiale frem til 2025.
– Det er en stor glede å kunne fortsette det gode samarbeidet med BAMSE Forlag og brødrene Dan og Ola Andréasson, sier Eivor Andersson, Administrerende Direktør for TUI Nordic.
BAMSE blir stadig mer populær
Antall besøkende på våre Blue Village-hoteller, med Bamse-klubben, har vokst med 40 % de siste fem årene. Det er også de hotellene som blir utsolgt først. I sommer deltar over 15 000 barn i Star Tour sin Bamse-Klubb.
– Få merkevarer har en så tydelig frontfigur som vi har med Bamse. Og barna i bamseklubben er blant våre aller mest fornøyde gjester, sier Eivor Andersson, Administrerende Direktør for TUI Nordic.
– Det er utrolig gøy å se at Bamse har blitt et symbol på Star Tour, ferie og familieglede, sier Ola og Dan Andréasson.
Bamseklubben:
- Alder: 3-5 år.
- Finnes kun på Star Tour sine Blue Village-hoteller
- 2 timer per dag, fem dager i uken
- Pris: En uke 420 kr (lavsesong) eller 520 kr (høysesong). To uker koster 650 kr i lavsesong og 850 i høysesong. Kostnadsfritt fra sommeren 2016.
- Bestilles før avreise (Bestilles ved ankomst fra og med sommeren 2016)
- Bamseklubben drives av Star Tours egne barneklubbledere
Bilder
Ta kontakt for flere bilder.
Nøkkelord
Kontakter
Nora AspengrenKommunikasjons- ansvarlig i Star Tour
Tel:+47 90 63 60 63Nora.aspengren@startour.noOm TUI Norge
Følg pressemeldinger fra TUI Norge
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TUI Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TUI Norge
Ferietips: De fem beste strendene på Kreta12.6.2025 15:00:07 CEST | Pressemelding
Hellas er nordmenns ubestridte favoritt om sommeren, men med over 6000 ulike øyer er det vanskelig å velge hvilken man skal bestille sommerferien til. Da kan utvalget av drømmestrender være avgjørende.
Ukas tall fra TUI: 2 800 00012.6.2025 13:15:12 CEST | Pressemelding
Hver uke presenterer vi et tall som beskriver verdens største reiseoperatør TUI på en aller annen måte. Tallet denne uka er 2 800 000.
Mange jakter på sommerferien akkurat nå10.6.2025 11:47:16 CEST | Pressemelding
– Bestillingene har økt med 24 % de siste par ukene, så veldig mange sitter med valgets kval akkurat nå, sier kommunikasjonssjef i TUI Norge, Anne Mørk-Løwengreen.
Lanserer to ferier i én til nordmenns favoritt6.6.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
TUI lanserer kombinasjonsreiser til Gran Canaria og Tenerife vinteren 2025. Nå kan reisende oppleve to ulike områder og hoteller på samme øy, uten å måtte tenke på logistikken
Ukas tall fra TUI: 1 500 0004.6.2025 11:55:42 CEST | Aktuelt
Hver uke presenterer vi et tall som beskriver verdens største reiseoperatør TUI på en aller annen måte. Tallet denne uka er 1 500 000.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom