Politihøgskolen

Politihøgskolens forskningskonferanse kan streames

Del

11. og 12. september avholdes Politihøgskolens forskningskonferanse med tema "politiet som lærende organisasjon". Ettersom maks kapasitet for fysisk deltagelse er nådd, vil det være mulig å delta digitalt.

To politimenn står med ryggen til kamera

Hvordan kan politiet styrke sin evne til å lære, utvikle seg og møte nye samfunnsutfordringer? Dette er hovedtemaet når Politihøgskolen inviterer til årets forskningskonferanse 11.–12. september i Oslo. Konferansen samler ansatte fra hele politietaten – fra operativt personell og etterforskere til ledere og administrativt ansatte – for to dager med faglig påfyll, refleksjon og inspirasjon.

Les mer om konferansen, se program og finn lenke til stream på politihogskolen.no

Kontakter

Pressevakt

488 87 934
(Åpen hverdager kl. 09 - 15) - ikke SMS

presse@phs.no

Lenker

Om oss

Politihøgskolen er den sentrale utdanningsinstitusjonen for politi- og lensmannsetaten, med eit eige styre som øvste organ. Politihøgskolen har til oppgåve å gi grunnutdanning for teneste i politi- og lensmannsetaten og etter- og vidareutdanning til dei tilsette i etaten. Politihøgskolen driv forskings- og utviklingsarbeid og fagleg formidling innanfor fagområda sine. Politihøgskolen har fire studiestader: Oslo, Bodø, Kongsvinger og Stavern.

Følg pressemeldinger fra Politihøgskolen

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Politihøgskolen på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Politihøgskolen

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye