Ukas tall fra TUI: 4500
Hver uke presenterer vi et tall som beskriver verdens største reiseoperatør TUI på en aller annen måte. Tallet denne uka er 4500.

4500
Så mange løpere i alle aldre står på startstreken under TUI Rhodos maraton førstkommende søndag.
Maratonen har 10-års jubileum i år. Her er det muligheter for alle til å delta. Man kan velge mellom maraton, halvmaraton, 10 km og 5 km. I tillegg er det et eget barneløp på 1 km.
Nøkkelord
Kontakter
Anne Mørk-LøwengreenKommunikasjonssjef, NorgeTUI
Tel:+4721415559Tel:+47 99205332anne.lowengreen@tui.noBilder
Om oss
TUI Nordic er den ledende reiseoperatøren i Norden. 25 % av de nordiske pakkereisekundene velger TUI.TUI Norge ble etablert i 1973 og tilbyr pakkereiser, fly, hotell og cruise. Noen av våre mest populære reisemål er Kanariøyene, Hellas og Italia. TUI Nordic består av reisearrangørene TUI Norge, TUI Sverige, TUI Danmark, TUI Finland, flyselskapet TUIfly og Nazar. TUI Nordic er en del av TUI Group, verdens største turistkonsern som er virksomme på om lag 180 destinasjoner verden over. TUI har tatt en hovedrolle i arbeidet med å skape en mer bærekraftig reiselivsnæring.
Følg pressemeldinger fra TUI Norge
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TUI Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TUI Norge
Flere trøndere velger Bulgaria i sommer30.5.2025 11:42:02 CEST | Pressemelding
Det er mange trøndere som velger Bulgaria framfor Hellas og Spania i år. – Vi ser en økning på 33 % i bestillinger sammenlignet med i fjor sommer, sier kommunikasjonsjef i TUI Norge, Anne Mørk-Løwengreen.
Flere rogalendinger velger en billigere ferie30.5.2025 11:15:51 CEST | Pressemelding
Det er mange rogalendinger som bytter ut Hellas og Spania med Bulgaria i år. – Vi ser en økning på 30 % sammenlignet med i fjor sommer, sier kommunikasjonsjef i TUI Norge, Anne Mørk-Løwengreen.
Ukas tall fra TUI: 2028.5.2025 11:58:39 CEST | Pressemelding
Hver uke presenterer vi et tall som beskriver verdens største reiseoperatør TUI på en aller annen måte.
Ustabilt julivær lokker flere til Syden25.5.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
– Bestillingene i sommerferien ligger 10 % over i fjor, sier kommunikasjonssjef i TUI Norge, Anne Mørk-Løwengreen.
Disse storbyene lokker flest i sommer20.5.2025 14:51:13 CEST | Pressemelding
Sommerferie er ikke bare sol og bad, selv om den storbyen som lokker aller flest kan by på begge deler.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom