Presseinvitasjon: Storcash flytter til nye og større lokaler – bli med på Innflyttingsfest
Vi er glade for å kunngjøre at Storcash flytter til nye og større lokaler ved Forus, hvor vi vil gjøre det enda enklere for våre kunder å handle på proffenes matmarked.

- Etter 15 fine år på Sola, hadde vi rett og slett vokst oss for store til å kunne fortsette å være her. Kundene våre har virkelig tatt imot matmarkedet vi har bygget opp, og vi gleder oss til å treffe enda flere og bli mer tilgjengelig i regionen når vi nå flytter, forteller butikksjef Solvor Stokka.
I tillegg til at butikken blir større, får vi et moderne bygg med et lavere energiforbruk. Med solceller på taket vil vi også få dekket noe av vårt eget energibehov.
For å feire åpningen, inviterer vi alle våre kunder og samarbeidspartnere til en innflyttingsfest mandag 30. september kl. 09:00. (butikken åpner for handel fra kl. 07:00).
Det blir gode åpningstilbud, smaksprøver, konkurranser og servering av kake/kaffe.
Opplev Norges største matmarked for profesjonelle kunder*, med et stort og variert utvalg av produkter du forventer å finne på et matmarked; både rene råvarer og bearbeidede produkter til svært gode priser. Du finner skreddersydde løsninger for restauranter, kaféer, kantiner, catering, take-away, lag & foreninger, dagligvarebutikker og kiosker.
*For å handle hos Storcash må du være næringsdrivende og registrere deg som kunde.
Vi ser frem til å se deg på feiringen av nye Stavanger Storcash ved Forusbeen 248, mandag 30. september kl. 09:00.
For mer informasjon eller spørsmål ta kontakt med
Solvor Stokka
Butikksjef
Tlf. 472 79 377, e-post: Solvor.stokka@storcash.no
Terje Systad
Direktør Storcash Norge AS
Tlf. 992 48 524, e-post: terje.systad@storcash.no
Følg pressemeldinger fra NorgesGruppen
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra NorgesGruppen på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra NorgesGruppen
Lavere kostnader vil gi lavere pris for forbrukeren23.5.2025 14:27:25 CEST | Pressemelding
Konsernsjef Runar Hollevik i NorgesGruppen har i dag hatt et møte med statsminister Jonas Gahr Støre og næringsminister Cecilie Myrseth om konkurransesituasjonen i dagligvarebransjen. I møtet forklarte NorgesGruppen hvordan de økte kostnadene i hele verdikjeden har bidratt til de økte prisene og hvordan selskapet jobber for å holde prisene nede.
NorgesGruppen gir prisgaranti ved redusert matmoms19.5.2025 10:17:38 CEST | Pressemelding
15. mai la regjeringen frem sitt forslag til alternativt statsbudsjett for 2025. Nå skal dette behandles i Stortinget. I denne debatten er det nå kommet forslag om å redusere matmomsen. Nå kommer NorgesGruppen med prisgaranti.
KIWI kutter prisene på alt alkoholfritt øl – igjen22.4.2025 15:59:06 CEST | Pressemelding
Sist KIWI kuttet prisene på alkoholfritt øl, økte salget med 135 prosent. Nå gjentas suksessen, og kjeden kutter prisene med minst 30 prosent på alt alkoholfritt øl. Priskuttet varer ut festmåneden mai.
Priskrig på frukt og grønt gir salgsboom10.4.2025 14:48:23 CEST | Pressemelding
Etter tre uker med dobbel bonus og kraftige priskutt hos KIWI, har kundene kjøpt 20 prosent mer frukt og grønt. – En seier for folkehelsa, sier KIWI-sjef Vegard Kjuus.
Prisdryss til NorgesGruppens leverandører10.4.2025 11:16:13 CEST | Pressemelding
På et stort arrangement for NorgesGruppens leverandører på Vippa i Oslo i går kveld ble prisen for årets leverandør, årets nyhet, årets KAM og årets entreprenør delt ut. Her er vinnerne:
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom