Parat

Meklingen fortsetter på overtid for Norwegian-pilotene

Del

Norwegian-pilotene og Parat på den ene siden, og Norwegian ledelsen og NHO på den andre siden, er enige om å fortsette meklingen for pilotene på overtid. Dermed er det fortsatt fare for streik fra lørdag.

Partene hadde frist for å komme til enighet i meklingen for pilotene fredag 31. mai klokken 24.00.

Ved midnatt ble partene enige om å mekle videre på overtid. Dersom partene ikke lykkes med å komme til enighet, vil 17 piloter være i streik fra lørdag. Videre vil ytterligere 66 piloter gå ut i streik i tidsrommet fra mandag 3. juni til fredag 7. juni.

Følg pressemeldinger fra Parat

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Parat på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Parat

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye