Ny, leken reality på TV 2
Denne uken startet innspillingen av en ny leken realitykonkurranse der 15 kjendiser skal kjempe om seieren i «Ekstrem gjemsel – gi et lite pip». Serien får premiere på TV 2 Play i sommer.

I «Ekstrem gjemsel – gi et lite pip» vil 15 kjendiser konkurrere i en ekstrem gjemsellek. Programleder Victor Sotberg har med seg programledermakkerne Christopher Omdahl og Robin Hofset, og sammen skal de jakte på deltakerne som får i oppgave å gjemme seg best mulig for ikke å bli funnet.
Deltakerne får kastet på seg nye spennende utfordringer som gjør det ekstra vanskelig for dem å holde seg skjult. I hver episode oppsøkes nye arenaer og deltakerne ryker ut på tur, til det til slutt står igjen en vinner.
Katrine Moholt er en av 15 deltakere som skal konkurrere i «Ekstrem gjemsel – gi et lite pip».
– Ja, dette gleder jeg meg veldig til! Jeg er bitt av lekebasillen, og gjemsel er en favoritt! Vi leker mye gjemsel og boksen går ute om sommeren med venner og familie. Nå ser jeg fram til å leke og gjemme meg sammen med så mange andre morsomme og lekne deltagere. Her er det bare å gjemme seg så godt man kan, så vi får være med lenge.
Også Sander «Randulle» Dale er klar for gjemsellek og vil børste støv av konkurranseinstinktet sitt.
–Det er på tide at jeg vinner noe og dette er en ypperlig mulighet. Dette er blodig alvor. Selv om det er mange venner med her, kommer jeg til å se på de som mine største fiender til en vinner er kåret. Mange tror at gjemsel er en uskyldig barnelek, men dette er noe som får fram djevelen i selv de mest uskyldige sjeler.
Her er alle deltakerne i «Ekstrem gjemsel – Gi et lite pip»:
Nora Haukland, influenser
Sander “Randulle” Dale, youtuber
Agnete Saba, artist
Mikkel Bratt Silset, skuespiller
Aksel August Braathen, student og Tropp 2-deltaker
Victoria Skau, programleder og forfatter
Katrine Moholt, programleder
Ahmed Mamow, komiker
Bahare Viken, programleder
Margrethe Røed, programleder
Jennie Sofie Lie Pickl, influenser
Kai Thomas Larsen – Skrellex, dragartist og artist
Hasse Hope, programleder og komiker
Øyunn Krogh, influenser
Trine Lise Olsen, komiker og skuespiller
Serien består av seks episoder og produseres av New Game Media.
«Ekstrem gjemsel – gi et lite pip» har premiere i sommer på TV 2 Play.
Kontakter
Nina EnghKommunikasjonsansvarlig
Hver gang vi møtes, Skal vi danse, Forræder, Kokkeskolen, Sofa, Alle elsker David, Sommerhytta, Fjellhytta, Bloggerne, Bleep, Kids in crime, Purk og Funkyfam.
Bilder





















Om oss
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og kommersiell allmennkringkaster. Vi formidler, skaper og forteller historier som gjør nyheter, aktualiteter, sport og underholdning tilgjengelig for folk uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike kommersielle TV-kanaler, digitale plattformer og tjenester tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til tung journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er et av Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut over 100 millioner kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
«Ekstrem gjemsel – gi et lite pip»: Ny sesong og årets deltakere8.5.2025 12:00:00 CEST | Pressemelding
«Ekstrem gjemsel – gi et lite pip» er tilbake med sesong 2 og her ser du årets deltakere. Programledere Victor Sotberg og Christopher Omdahl skal igjen sammen med Robin Hofset jakte på kjendiser i nye spennende lokasjoner. Gjør dere klar for lek, moro og enda heftigere utfordringer.
TV 2 tildelt den store journalistprisen for «Russerhyttene»7.5.2025 20:19:54 CEST | Pressemelding
TV 2 vant tirsdag kveld den store journalistprisen for graveprosjektet «Russerhyttene». Prisvinnerne mottok prisen under den offisielle åpningen av Nordiske Mediedager i Bergen.
Presseinvitasjon: Velkommen til Gullruten 202524.4.2025 13:54:32 CEST | Presseinvitasjon
TV 2 ønsker pressen velkommen til å dekke tv-bransjens store festkveld i Grieghallen i Bergen fredag 9. mai.
TV 2 med hele 38 Gullruten-nominasjoner10.4.2025 14:23:06 CEST | Pressemelding
22 nominasjoner til Gullruten og 16 nominasjoner til Gullrutens fagpris gir et av de beste Gullruten-årene for TV 2 noensinne.
Desta Marie Beeder er årets Gullruten-programleder10.4.2025 09:52:12 CEST | Pressemelding
– En drøm som går i oppfyllelse, sier Desta Marie Beeder om jobben med å lede tv-bransjens store festkveld på TV 2 9. mai.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom