Fotballspillerne Luka Modrić og Bukayo Saka inngår partnerskap med Snickers

Del

I dag har Snickers sparket i gang sin nyeste kampanje, og slår seg sammen med fotballsuperstjernene Luka Modrić og Bukayo Saka. Ved å hjelpe fotballfans med å unngå pinlige ‘selvmål’, gir sjokolademerket, landet en Snickers-drevet vinnende strategi for å komme forbi de ubehagelige øyeblikkene. Reklamen utspiller seg i en nabolagsbarbershop, der kunden får en hårklipp mens han er dypt engasjert i fotballkampen på skjermen.

Fotballspillerne Luka Modrić og Bukayo Saka inngår partnerskap med Snickers
Fotballspillerne Luka Modrić og Bukayo Saka inngår partnerskap med Snickers Mars Inc. Mars Inc.

Blant klientene, setter Tim seg inn i barberstolen, med øynene festet på skjermen for å følge lagets kamp. Men Tim kan ikke holde tilbake sin begeistring og hopper ut av setet for å feire det vinnende målet, noe som får barbereren til å klippe av en stripe av håret hans. Inn kommer barbershopens nyeste rekrutt, spilt av Bukayo Saka, og påpeker hvilket‘selvmål’ han nettopp har gjort.

Til Tims redning, trer Luka Modrić inn som barbershop-assistent, og presenterer ham med en Snickers-bar som den perfekte hurtigreparasjonen for hans latterlige selvpåførte feil, med kampanjens slagord fyller skjermen - Selvmål? Kanskje du bare trenger en Snickers.

I tillegg til å være stjernene på skjermen fra i dag, deler også Modrić og Saka deres syn på noen av de største feilene relatert til fotballfans gjennom en kort video, og vurderer fotballelskeres største ‘selvmål’.

Fra å gå glipp av et mål fordi du kjøpte en pølse før halvtid, til å komme til stadion med billetten din på telefonen når batteriet er i ferd med å dø - begge spillere vurderer feilene fra en til ti og avslører til og med noen selvmål av sine egne.

Luka Modrić kommenterte: “Jeg har virkelig likt å jobbe med Snickers. Det har vært gøy å vurdere noen av de morsomste fotballfeilene - feil skjer og hvem som helst kan score et selvmål, noen ganger trenger du bare litt hjelp for å komme tilbake på spillet ditt.”

Bukayo Saka la til: “Vi har alle hatt pinlige ‘selvmål’ utenfor banen, og fotball er ingenting uten våre supportere, men å få håret klippet under lagets kamp er en solid 10 på skalaen. Jeg har likt å opptre sammen med Luka, takket være Snickers-teamet for å få dette til å skje!”

Thor Thoresen, Category and Portfolio Director, Multisales North Europe hos Mars Wrigley, uttaler: “Vi vet at fans ikke alltid får det riktig, så vi ønsket å fremheve nasjonens ‘selvmål’, og hvem er bedre til å bringe det til live enn to av de største navnene i fotball. Den ironiske kampanjen med Modrić og Saka oppmuntrer fotballfans til å le av sine tabber, mens Snickers gir en smak av tilfredsstillelse, som sorterer deg ut i øyeblikk når du vil begrave hodet ditt i sanden.”

Kontakter

Bilder

Fotballspillerne Luka Modrić og Bukayo Saka inngår partnerskap med Snickers
Fotballspillerne Luka Modrić og Bukayo Saka inngår partnerskap med Snickers
Mars Inc. Mars Inc.
Last ned bilde

Følg pressemeldinger fra Mars Multisales North Europe

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Mars Multisales North Europe på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Mars Multisales North Europe

World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye