Stor interesse for å bli TUIs reisetester
Nå har du muligheten til å reise gratis med TUI, hvis du deler opplevelsen med resten av Norge. – Det har vært stor interesse allerede, sier Marketing Executive, Sonja Haaland i TUI Norge.

TUI vil sende en som elsker å reise til et solrikt reisemål denne våren. I tillegg til å være reiseglad, må du være over snittet interessert i å filme deg selv og andre.
Du får nemlig et oppdrag under ferien: å lage personlige og engasjerende videoer om det du opplever.
Må trives foran og bak kamera
– Vi er på jakt etter en person, eventuelt med reisefølge, hvor alle er komfortable med å være foran og bak kamera. Vi ønsker rett og slett at du deler med resten av Norge hvordan det er å være på ferie med TUI, sier Marketing Executive, Sonja Haaland i TUI Norge.
Den som plukkes ut får kreativ frihet til å fortelle om reisen på sin egen måte.
For å bli valgt ut som reisetester, må du sende inn en søknad.
Trygg på filming og redigering
– Vi ønsker at du sender oss en video, hvor du forteller litt om hvem du er og hvorfor du vil dra på reise med oss. Det er også fint om du sier noe om hva slags erfaring du har med filming og redigering, sier Haaland.
Konkurransen ble lansert i sosiale medier for en uke siden, og det har allerede har det kommet inn mange videosøknader, men vi vil gjerne ha flere.
Kort søknadsfrist
Haaland legger til:
– Den viktigste egenskapen er at du har det lille ekstra foran kamera og liker å fortelle en visuell historie.
Her kan du lese mer om betingelsene og hvordan du deltar i konkurransen.
Utvalget av aktuelle kandidater skjer fortløpende, så skynd deg å sende inn din søknad.
Søknadsfrist: 1. april.
(Nei, dette er ingen aprilspøk)
Kontakter
Anne Mørk-LøwengreenKommunikasjonssjef, NorgeTUI
Tel:+47 99205332anne.lowengreen@tui.noBilder

Om oss
TUI Nordic er den ledende reiseoperatøren i Norden. 25 % av de nordiske pakkereisekundene velger TUI.TUI Norge ble etablert i 1973 og tilbyr pakkereiser, fly, hotell og cruise. Noen av våre mest populære reisemål er Kanariøyene, Hellas og Italia. TUI Nordic består av reisearrangørene TUI Norge, TUI Sverige, TUI Danmark, TUI Finland, flyselskapet TUIfly og Nazar. TUI Nordic er en del av TUI Group, verdens største turistkonsern som er virksomme på om lag 180 destinasjoner verden over.
Følg pressemeldinger fra TUI Norge
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TUI Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TUI Norge
Luksusen nordmenn unner seg i sommerferien31.7.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
Hva er det som gjør hotelloppholdet litt ekstra luksus under sommerferien i Syden? Hint: Det som topper lista er noe vi har mye av også i Norge.
Høysesong for solsengmafiaen25.7.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
En ferieopopførsel mange irriterer seg over, er folk som reserverer solsenger med et håndkle mens de selv spiser frokost eller sover lenge. Men hvor mange innrømmer at de gjør dette på ferie?
Ferieoppførselen vi helst ikke vil innrømme14.7.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
– Jeg håper det ikke skjuler seg store mørketall her, sier kommunikasjonssjef i TUI Anne Mørk-Løwengreen. Reiseoperatøren har nemlig spurt nordmenn om hvordan de oppfører seg på ferie.
TUI lanserer to nye reisemål i Portugal10.7.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
Denne sommeren kan nordmenn oppdage to nye perler langs den portugisiske rivieraen. TUI utvider sommertilbudet med Cascais og Estoril.
Flere nordmenn velger eksotisk i sommer7.7.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
– En klassisk Syden-reise er fortsatt mest populært, men 57 % flere velger en litt lengre flyreise til et mer eksotisk reisemål denne sommeren, sier kommunikasjonssjef i TUI, Anne Mørk-Løwengreen.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom