Presseinvitasjon: «Skal vi danse» lørdag 16. september
TV 2 ønsker presse velkommen til å dekke «Skal vi danse» fra Gateway Studios Fornebu lørdag 16. september.

Journalister følger sendingen via skjerm fra presserommet. Dersom du ønsker fotoplass i salen må du melde interesse for dette.
Tid og sted:
Tid: Lørdag 16. september. Oppmøte for presse tidligst kl. 19.00, og senest kl. 19.30.
Sted: Gateway Studios Fornebu, Forneburingen 53.
Direktesendingen starter kl. 20.00 og vises på TV 2 Direkte og TV 2 Play. I nyhetspausen kl. 21 og etter sending blir det anledning til å møte deltakerne for korte intervjuer på parketten.
TV 2 har egen stillsfotograf til stede under sending som publiserer bilder forløpende til NTB.
Dersom du ønsker å dekke sendingen fra studio må du melde deg på til Siril Vatne Meling på sme@tv2.no innen torsdag 14. september kl. 12.00.
Kontakter
Siril Vatne MelingKommunikasjonsansvarlig
Kompani Lauritzen, Kompani Lauritzen: Tropp 2, Skal vi danse, Kjendis AS, Petter - der ingen vil bo, Mitt mikroliv, Hva hendte med Dung, Norge bak fasaden, Huskestue
Nina EnghKommunikasjonsansvarlig
Hver gang vi møtes, Skal vi danse, Forræder, Kokkeskolen med Truls og Hellstrøm, Rydderevolusjonen, Sommerhytta, Bloggerne, Bleep, Kids in crime, I fyr og flamme, Fling og Funkyfam.
Bilder
Om oss
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og kommersiell allmennkringkaster. Vi formidler, skaper og forteller historier som gjør nyheter, aktualiteter, sport og underholdning tilgjengelig for folk uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike kommersielle TV-kanaler, digitale plattformer og tjenester tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til tung journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er et av Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut over 100 millioner kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
«Ekstrem gjemsel – gi et lite pip»: Ny sesong og årets deltakere8.5.2025 12:00:00 CEST | Pressemelding
«Ekstrem gjemsel – gi et lite pip» er tilbake med sesong 2 og her ser du årets deltakere. Programledere Victor Sotberg og Christopher Omdahl skal igjen sammen med Robin Hofset jakte på kjendiser i nye spennende lokasjoner. Gjør dere klar for lek, moro og enda heftigere utfordringer.
TV 2 tildelt den store journalistprisen for «Russerhyttene»7.5.2025 20:19:54 CEST | Pressemelding
TV 2 vant tirsdag kveld den store journalistprisen for graveprosjektet «Russerhyttene». Prisvinnerne mottok prisen under den offisielle åpningen av Nordiske Mediedager i Bergen.
Presseinvitasjon: Velkommen til Gullruten 202524.4.2025 13:54:32 CEST | Presseinvitasjon
TV 2 ønsker pressen velkommen til å dekke tv-bransjens store festkveld i Grieghallen i Bergen fredag 9. mai.
TV 2 med hele 38 Gullruten-nominasjoner10.4.2025 14:23:06 CEST | Pressemelding
22 nominasjoner til Gullruten og 16 nominasjoner til Gullrutens fagpris gir et av de beste Gullruten-årene for TV 2 noensinne.
Desta Marie Beeder er årets Gullruten-programleder10.4.2025 09:52:12 CEST | Pressemelding
– En drøm som går i oppfyllelse, sier Desta Marie Beeder om jobben med å lede tv-bransjens store festkveld på TV 2 9. mai.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom