Universal Music Norge

Adrian Sellevoll på jakt etter lykken

1.6.2023 11:08:54 CEST | Universal Music Norge | Pressemelding

Del

Adrian Sellevoll er klar med sin nyeste singel "Dø Lykkelig" - et musikalsk uttrykk for følelsen av intens kjærlighet og evig lykke. Med denne låten tar Adrian lytterne med på en følelsesladet reise som kretser rundt tanken om å ha noen for alltid og oppleve fullkommen lykke i deres nærvær.

"Låten handler om en jente du vil ha for alltid, og hvis du får henne, kan du dø lykkelig. Det gjenspeiles mye i det jeg føler når jeg er forelsket”- Adrian Sellevoll.

25 år gamle Adrian Sellevoll er en artist, låtskriver og modell fra Bergen som balanserer en travel hverdag fylt med musikkprosjekter og spennende fremtidsplaner. Han er for tiden dypt involvert i arbeidet med et kommende album, hvor han utforsker nye musikalske retninger og viser frem sin allsidighet som artist. Videre planlegger Adrian en stor turné som vil finne sted i 2024, og sommerkonserter er også en del av hans kommende agenda. Adrian er for tiden også involvert i produksjonen av et nytt, spennende TV-program.

Med sine tidligere hits som "Ha Meg" og "JEG HATER DEG" har Adrian allerede fanget oppmerksomheten til et bredt publikum, og befestet sin posisjon som et stjerneskudd å følge med på. Han fikk sitt store gjennombrudd som deltaker i TV-programmet Ex on the Beach, og har siden vist seg å være en multitalentet artist med en unik evne til å formidle følelser gjennom sine låter.

"Dø Lykkelig" er et sterkt og ærlig uttrykk for Adrian Sellevolls musikalske talent og visjon som låtskriver, og fra fredag 2. juni kan du høre den overalt.

TikTok    Instagram

Nøkkelord

Kontakter

Bilder

Om Universal Music Norge

Universal Music Norge
Universal Music Norge
Akersgata 34
0180 Oslo

+47 22 54 14 00http://www.universalmusic.no

Universal Music AS er verdens, og Norges, største musikkselskap og representerer blant annet artister som Sabrina Carpenter, The Weeknd, Alessandra, Billie Eilish, Ramón, Olivia Rodrigo, Post Malone, Ariana Grande, Dagny, Marstein, The Beatles, Odd Nordstoga, Taylor Swift, The Rolling Stones m.fl.

Følg pressemeldinger fra Universal Music Norge

Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Universal Music Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.

Siste pressemeldinger fra Universal Music Norge

Makosir følger opp gullalbumet med «I et annet liv»!15.10.2026 08:30:00 CEST | Pressemelding

Fire måneder etter at debutalbumet Spill For Galleriet gikk inn i varmen hos det norske publikummet, er Makosir klar med ny musikk. 16. oktober slipper han singelen «I et annet liv» - en låt om kjærligheten som føles riktig, men som likevel ikke får lov til å bli. Singelslippet følger en sterk sommer for Makosir. Debutalbumet Spill For Galleriet har passert Gull, med låter som «Jessica» og «Gledestårer», mens «SOS» har nådd Platina. Fire måneder etter slipp ligger «SOS» fortsatt trygt inne på topp 20 i Norge, etter å ha holdt seg på topp 10 gjennom sommeren. Nå følger han opp med «I et annet liv». Låten handler om en uforløst kjærlighet mellom to mennesker som trekkes mot hverandre, samtidig som de vet at forholdet kanskje aldri kan fungere. I teksten beskrives relasjonen som både et sjansespill, en umulig melodi og et slott bygget av sand - intenst og vakkert, men skjørt nok til å rase sammen. Det oppsummeres i låtens siste linjer: «Lås etter meg Selvom jeg vil treffe deg Det ække mer

I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.

Besøk vårt presserom
World GlobeA line styled icon from Orion Icon Library.HiddenA line styled icon from Orion Icon Library.Eye