Invitasjon til pressebrief

- Sted: Studio 3, Fjernsynshuset, NRK Marienlyst.
- Oppmøte: Resepsjonen i Fjernsynshuset, NRK Marienlyst
- Tid:Onsdag 24. november,kl. 13.00
- Påmelding: pressevakt@nrk.no(mediehus, antall, navn, funksjon)
Kontakter
Pressevakt
Tel:414 28 800pressevakt@nrk.noBilder

Lenker
Om NRK
Som allmennekringkaster skal NRK fylle viktige sosiale, kulturelle og demokratiske behov i det norske samfunnet. NRK tilbyr et bredt og variert medietilbud for det norske publikum gjennom NRK.NO, NRK TV, NRK Radio, fem TV-kanaler og 14 radiokanaler. Nær ni av ti nordmenn tar daglig del i innhold fra NRK på en eller flere plattformer.
Følg pressemeldinger fra NRK
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra NRK på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra NRK
Nå kommer en ny sesong av «Fra bølle til bestevenn»28.3.2025 11:00:00 CET | Pressemelding
Hundetrener Maren er tilbake med en ny sesong av «Fra bølle til bestevenn» på NRK. Denne gangen har hun alliert seg med en svensk hundeekspert, Fredrik Steen.
Stjernekamp: Sanger på ukjente språk26.3.2025 14:00:32 CET | Pressemelding
Artistene skal synge på et fremmed språk i lørdagens Stjernekamp. Gjesteekspert er Per Fredrik «PelleK» Åsly, som har blitt verdensstjerne gjennom å synge på 14 ulike språk.
Lev vel: Ny NRK-podkast med Linnéa Myhre26.3.2025 07:00:00 CET | Pressemelding
Hva kan du egentlig gjøre for å leve litt smartere? Det skal Linnéa Myhre forsøke å finne ut av i sin nye podkast «Lev vel». Premiere i NRK Radio onsdag 2. april.
«Festen etter fasten» på NRK25.3.2025 08:00:00 CET | Pressemelding
Rima Iraki inviterer til id-feiring hjemme på kjøkkenet i «Festen etter fasten».
Blir med på veien mot VM i 202620.3.2025 07:00:00 CET | Pressemelding
De har lagt fotballskoene og trenerkarrieren på hylla. Nå blir de med på laget når NRK satser tungt på Norges jakt på VM-billett.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom