Rehabiliterer 900 våtrom i Moss

Avtalen har en verdi på 138 MNOK ekskl. mva.
Trolldalen 1 BRL består av totalt 408 boenheter i både blokkbebyggelse og rekkehus og ligger på Kambo utenfor Moss.
Oppdraget inkluderer riving og oppbygging av komplette våtrom med tilhørende teknisk anlegg. Arbeidet utføres som en totalentreprise og byggestart er estimert til oktober 2021.
- Vår avdeling i Østfold har lang erfaring av rehabilitering av våtrom for borettslag og vi ser frem til å ta fatt på jobben, sier Tormod Solberg, konserndirektør i AF Gruppen.
Nøkkelord
Kontakter
Tormod SolbergKonserndirektør Bygg
Tel:+47 950 59 495tormod.solberg@afgruppen.noAmund TøftumKonsernsjef
Tel:+47 920 26 712Amund.Toftum@afgruppen.noBilder

Om AF Gruppen
AF Gruppen er et prosjektbasert entreprenør- og industrikonsern, formet av entreprenørånd og gjennomføringskraft. Konsernet omsatte for 30,6 mrd kroner i 2024 og har i dag ca. 6000 medarbeidere. AF Gruppen er notert på Oslo Børs (AFG).
Vår virksomhet er inndelt i følgende områder: Anlegg, Bygg, Betonmast, Eiendom, Energi og Miljø, Sverige og Offshore.
Følg pressemeldinger fra AF Gruppen
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra AF Gruppen på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra AF Gruppen
Nytt gjenvinningsoppdrag i Nordsjøen22.12.2025 11:00:35 CET | Pressemelding
AF Offshore Decom, et selskap i AF Gruppen, har signert en kontrakt med Ithaca Energy for prosjektering, mottak, demontering og resirkulering av en flytende produksjonsplattform fra den britiske sektoren av Nordsjøen.
Innstilt til kontrakt på Onarheim transformatorstasjon17.12.2025 09:36:31 CET | Pressemelding
AF Elkraft, et selskap i AF Gruppen, er innstilt av Statnett til høyspenningsarbeid ved den nye transformatorstasjonen på Onarheim på Husnes. Avtalen er en totalentreprise med en verdi på i overkant av MNOK 100 ekskl. mva.
AF Gruppen kjøper aksjemajoritet i Brødrene Myhre16.12.2025 11:16:52 CET | Pressemelding
AF Energi og Miljø AS, et selskap i AF Gruppen, har inngått avtale om kjøp av aksjemajoriteten i Brødrene Myhre AS. Oppkjøpet er gjennomført i dag.
Inngått kontrakt med Nedre Romerike vann- og avløpsselskap IKS11.12.2025 10:53:23 CET | Pressemelding
AF Gruppen er tildelt kontrakten om å utvide eksisterende renseanlegg for Nedre Romerike vann- og avløpsselskap IKS.
Innstilt til ny kontrakt på Nye Aker sykehus5.12.2025 10:01:23 CET | Pressemelding
Helse Sør-Øst RHF har innstilt AF Decom, et selskap i AF Gruppen, til kontrakten Felles rigg og drift innvendige arbeider på Nye Aker sykehus. Avtalen har en verdi på ca. MNOK 155 ekskl. mva. og vil utføres i en hovedentreprise.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom