NYHET! Alle Trumf-medlemmer får nå opptil 3% bonus på sine reiser med TUI

- Avtalen går ut på at alle Trumf-medlemmer som kjøper en reise hos oss får bonusopptjening. Denne løsningen er veldig gunstig for de reisende. Vi har hatt et godt samarbeid med Trumf i mange år, og det gleder oss at vi nå kan tilby en fordel som er enda bedre enn tidligere, sier Malin Bech, Salgssjef i TUI i Norge.
Opptil 3% bonus på reiser
For reiser bestilt tidligere enn 120 dager før avreise, får medlemmene 3% Trumf-bonus. På reiser bestilt mindre enn 120 dager før avreise, får man 1% Trumf-bonus. Dette gjelder alle reiser som bestilles på tui.no uansett reise.
Eksempelvis kan Trumf-medlemmer som bestiller en familieferie tidlig på nyåret for kommende sommer, i gjennomsnitt*, få en bonus på over 1500 kroner. Bonusopptjeningen gjelder alle typer reiser. TUI tilbyr mer enn 180 ulike destinasjoner verden over.
- Vi er opptatt av å kunne tilby våre medlemmer gode og relevante fordeler. Den nye avtalen med TUI er absolutt det. Vi har stor tro på at våre medlemmer vil bruke og sette pris på denne muligheten, sier Jon Lyng-Jørgensen Partneransvarlig i Trumf.
*Basert på gjennomsnittlig pris for 2 voksne og 2 barn per januar 2020.
Nøkkelord
Kontakter
Nora AspengrenKommunikasjonsansvarlig i TUI
Tel:+47 90 63 60 63nora.aspengren@tui.noBilder
Lenker
Om TUI Norge
TUI (Tourist Union International) er den ledende reiseoperatøren i verden. 25 % av de nordiske pakkereisekundene velger TUI. TUI Norge ble etablert i 1973. Noen av våre mest populære reisemål er Kanariøyene, Hellas og Spania. TUI Nordic består av reisearrangørene TUI Norge, TUI Sverige, TUI Danmark, TUI Finland, flyselskapet TUIfly og Nazar. TUI Nordic er en del av TUI Group, verdens største turistkonsern som er virksomme på om lag 180 destinasjoner verden over. TUI har tatt en hovedrolle i arbeidet med å skape en mer bærekraftig reiselivsnæring.
Følg pressemeldinger fra TUI Norge
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TUI Norge på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TUI Norge
Lanserer to ferier i én til nordmenns favoritt6.6.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
TUI lanserer kombinasjonsreiser til Gran Canaria og Tenerife vinteren 2025. Nå kan reisende oppleve to ulike områder og hoteller på samme øy, uten å måtte tenke på logistikken
Ukas tall fra TUI: 1 500 0004.6.2025 11:55:42 CEST | Aktuelt
Hver uke presenterer vi et tall som beskriver verdens største reiseoperatør TUI på en aller annen måte. Tallet denne uka er 1 500 000.
Ny måling: 6 av 10 oppgir at de skal på ferie til utlandet4.6.2025 06:00:00 CEST | Pressemelding
59% av nordmenn svarer at de skal på ferie til utlandet de neste 12 månedene. Det er en økning på 2 prosentpoeng sammenlignet med i fjor.
Flere trøndere velger Bulgaria i sommer30.5.2025 11:42:02 CEST | Pressemelding
Det er mange trøndere som velger Bulgaria framfor Hellas og Spania i år. – Vi ser en økning på 33 % i bestillinger sammenlignet med i fjor sommer, sier kommunikasjonsjef i TUI Norge, Anne Mørk-Løwengreen.
Flere rogalendinger velger en billigere ferie30.5.2025 11:15:51 CEST | Pressemelding
Det er mange rogalendinger som bytter ut Hellas og Spania med Bulgaria i år. – Vi ser en økning på 30 % sammenlignet med i fjor sommer, sier kommunikasjonsjef i TUI Norge, Anne Mørk-Løwengreen.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom