Stol på dePresno

Låten "Trust" skrev dePresno, i et bittelite rom i Oslo, sammen med Anton Göransson, Isabella Sjöstrand og Frida Amundsen.
Inspirasjonen bak er hvor vanskelig det er å være ærlig, tillitsfull og åpen, spesielt når det kommer til kjærlighet.
Selv bestreber dePresno seg til å være så ærlig som mulig, men innrømmer at det ikke er lett.
"Tror egentlig eg aldri e helt ærlig. Ganske sikker på at det e umulig. Men eg e til å stole på. Selv om eg e distre, og ofte kommer sent, så har jeg ryggen din. Og eg kan holde på en hemmelighet!"
Noe som ikke er hemmelig er at "Trust" er hentet fra det kommende albumet "Monochrome" - oppfølger og partner til "Technicolor" - og kan høres overalt fra og med 30. august
Nøkkelord
Kontakter
Elisabeth RiksenHead of PR Strategy
Tel:92012160elisabeth.riksen@sonymusic.comBilder


Lenker
Om Sony Music Norway
Sony Music Entertainment Norway er en del av Sony Music Entertainment Group, og er et av Norges ledende plateselskaper. Vi representerer et bredt spekter av aktive norske og internasjonale artister, samt en omfattende katalog av stor musikkhistorisk betydning, kvalitet og innflytelse.
Vi respekterer og beundrer våre artister og er stolte av å kunne støtte og tilrettelegge for deres musikk og visjoner ved å skape det rette grunnlaget for kreativitet, vekst og utvikling. Som selskap bestreber vi å gi våre ansatte et godt og stimulerende arbeidsmiljø, og vi ønsker å ha fokus på inkludering, likeverd, mangfold, mental helse og miljø.
Sony Music Entertainment Norway representerer blant annet Adele, Arif, Bargee, Bernhoft, Beyoncé, Bruce Springsteen, Calvin Harris, Christel Alsos, Chris Brown, deLillos, Foo Fighters, Harry Styles, Ina Wroldsen, Jesper Jenset, Julie Bergan, Justin Timberlake, Klossmajor, Kurt Nilsen, Kygo, Luke Combs, Madcon, Molly Sandén, Maria Mena, Matilda, Miley Cyrus, Morgan Sulele, Nora Jabri, Peder Elias, P!nk, Rat City, Rosalia, Staysman, Stig Brenner, SZA, Travis Scott, Tyler the Creator, Tyr, Victor Leksell, Zara Larsson med mange fler.
Følg pressemeldinger fra Sony Music Norway
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Sony Music Norway på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Sony Music Norway
TIGERGUTT kommer på besøk til Kristiansand!2.6.2025 08:15:00 CEST | Pressemelding
I forbindelse med lanseringen av albumet «Like Barn Leker Best» kommer Tigergutt på besøk til Kristiansand mandag 2. juni!
Kløverr slipper «Faller tilbake»30.5.2025 10:00:17 CEST | Pressemelding
Kløverr slapp for en stund tilbake «River Meg I To», som ble listet på P3, og var innom Viral Top 50 på Spotify. Nå slipper han «Faller tilbake» - en ærlig og sårbar skildring av følelsen av å havne i gamle mønstre – selv når man trodde man hadde vokst fra dem. Låten tar for seg den urovekkende magefølelsen som dukker opp uten noen tydelig grunn, og hvordan man kan falle tilbake i gamle vaner, relasjoner eller tankemønstre.
Miley Cyrus slipper albumet "Something Beautiful"30.5.2025 09:02:25 CEST | Pressemelding
Miley Cyrus kombinerer musikk og film i sitt nye konseptalbum Something Beautiful som slippes i dag via Columbia Records.
girl in red slipper ærlig og personlig låt30.5.2025 07:59:00 CEST | Pressemelding
Etter et intenst år med store milepæler er girl in red tilbake med "Hemingway", en ærlig og sårbar låt.
MARTi mottar Sony-stipendet 202528.5.2025 12:03:57 CEST | Pressemelding
MARTi, artistprosjektet til Martine Lausund fra Ålesund, er vinner av årets Sony-stipend hvor hun mottar 15.000 kroner, samt mentorering.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom