Harald A. Møller viser nyheter i Arendal
Harald A. Møller AS er stolt sponsor av Arendalsuka for sjette år på rad. Som en av Norges viktigste møteplasser for norsk næringsliv, norske politikere, media og organisasjoner er Arendalsuka en naturlig prioritert arena for Harald A. Møller. Under årets arrangement har man fått anledning til å presentere to biler som i stor grad viser hvilken retning man ønsker for fremtidens mobilitet.
Audi e-tron prototype får sin verdenspremiere i produksjonsklar utgave denne høsten. Tusenvis av nordmenn står på venteliste for elbilen, som kombinerer stor plass med lang elektrisk rekkevidde. Konseptbilen ŠKODA VISION-E viser med all tydelighet at også ŠKODA skal være med å utforme en bærekraftig mobilitet for fremtiden.
Harald A. Møller avholder sitt arrangement tirsdag 14. august klokken 11.00 på Blom restaurant i Arendal. Seminaret og debatten om elektrisk mobilitet og ladeinfrastruktur arrangeres sammen med Posten og ZERO. Går vi fra rekkeviddeangst til ladeangst? Hvordan blir utbyggingen av infrastruktur for fremtidens mobilitet? Dette er noen av spørsmålene man søker å besvare, og utfordre nasjonale politikere på. I tillegg presenterer Harald A. Møller AS sammen med Kantar TNS en fersk undersøkelse om ladeinfrastruktur under Arendalsuka.
Kontakter
Morten MoumKommunikasjonssjef Audi, PR Manager Audi
Tel:+ 47 924 35 159morten.moum@moller.noBilder

Om Audi
Slagordet “Forspranget ligger i teknikken“ er en forpliktelse for merket Audi. Når du velger en Audi, velger du samtidig en bil som kan skreddersys dine individuelle behov.
Følg pressemeldinger fra Audi
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Audi på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Audi
Audi Norge og Oslo Konserthus blir samarbeidspartnere3.6.2025 08:00:00 CEST | Pressemelding
Audi Norge blir hovedsamarbeidspartner med Oslo Konserthus. – Audi betyr «å lytte» på latin. Vi er stolte over å inngå et samarbeid med Oslo Konserthus, en av de aller fremste scenene for de store musikkopplevelsene i Norge, sier Harald Edvardsen-Eibak, Audi-direktør i Norge.
Audi lanserer ny utgave av Audi e-tron GT13.5.2025 11:59:22 CEST | Pressemelding
Audi lanserer i dag en ny variant av Audi e-tron GT. – Audi e-tron GT quattro gjør GT-familien komplett, og utvider valgmulighetene for en fullelektrisk sportsbil i premiumsegmentet, forteller Harald Edvardsen-Eibak, Audi-direktør i Norge.
Audi styrker modellporteføljen med helt nye Audi A6 e-tron31.7.2024 13:05:00 CEST | Pressemelding
Audi viser i dag for første gang frem helt nye A6 e-tron. Audi A6 e-tron kommer både som Avant og Sportback, og har en rekkevidde på inntil 751 kilometer. – Vi vet at mange har ventet med stor entusiasme på en fullelektrisk stasjonsvogn fra Audi, etter noen år der SUV har dominert markedet i Norge, forteller Harald Edvardsen-Eibak, direktør for Audi Norge.
Nye Audi e-tron GT: Et fullelektrisk mesterstykke18.6.2024 07:30:00 CEST | Pressemelding
18. juni 2024: I dag lanseres Audi e-tron GT i ny og forbedret versjon. Modellen kommer for første gang i tre ulike varianter; S e-tron GT, RS e-tron GT og RS e-tron GT performance. – Nye Audi e-tron GT kommer med signifikante forbedringer både i rekkevidde, ytelser og teknologi – og med nye designelementer, forteller Harald Edvardsen-Eibak, direktør for Audi Norge.
Verdenspremiere på Audis nye teknologiflaggskip: Audi Q6 e-tron18.3.2024 19:03:54 CET | Pressemelding
I dag lanserer Audi Q6 e-tron, første bil fra Audi bygget på en plattform utelukkende for elektriske biler i premiumsegmentet. – Audi Q6 e-tron representerer neste generasjons elbil fra Audi og setter helt nye standarder innen rekkevidde, ladekapasitet, kjøredynamikk og design, forteller Harald Edvardsen-Eibak, direktør Audi Norge.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom