Presseinvitasjon: Skal vi danse - 30. september

Det er klart for en legendarisk kveld! De ni gjenværende parene får tildelt hver sin legendariske dans, og med seg får de også hver sin legendariske "Skal vi danse"-deltaker fra tidligere sesonger som gjør comeback på parketten sammen med dem.
Ønsker dere å dekke direktesendingen fra Nydalen må dere gi beskjed til aml@tv2.no .
Presiser gjerne om dere ønsker fotoplass i salen innen onsdag kl. 15.00.
*Oppmøte for presse: Kl. 19.00.
*Adresse: Gullhaug torg 3
Journalistene følger sendingen fra presserom i Nydalen Studio, mens vi har et begrenset antall plasser til fotografer i salen.
TV 2 har oså en egen stillsfotograf tilstede under sending, som laster opp bilder fortløpende til flickr.com/tv2norge
Sendingen starter kl. 19.30, og sendes direkte på TV 2.
Kl. 21.00 er det nyheter, vær og sport på TV 2, da det være mulig å gjøre korte intervjuer med deltakerne på parketten.
Siste del av «Skal vi danse» starter kl. 21.40. Når sendingen er over kl. 22.15 er det også anledning til å gjøre korte intervjuer med deltakerne.
Disse danser sammen på lørdag:
*Marna Haugen Burøe og Glenn Jørgen Sandaker - sammen med Jenny Jenssen
*Trude Drevland og Bjørn Wettre Holthe - sammen med Stian "Staysman"
*Helene Olafsen og Jørgen Nilsen - sammen med Susann Goksør
*Ida Gran-Jansen og Benjamin Jayakoddy, sammen med Kim-Daniel Sannes
*Jorun Stiansen og Fredric Brunberg, sammen med Eilev Bjerkerud
*Erik Follestad og Lillan Aasebø, sammen med Katarina Flatland
*Erlend Elias Bragstad og Marianne Sandaker, sammen med Svein Østvik
*Cengiz Al og Mai Menzoni, sammen med Finn Schjøll
*Grunde Myhrer og Ewa Trela, sammen med Linni Meister
Programledere: Katrine Moholt og Anders Hoff.
Dommere: Trine Dehli Cleve, Egor Filipenko, Merete Lingjærde og Tore Petterson
Kontakter
Anne Martha LeidlandPR- og medierådgiver
Skal vi danse, Senkveld, Best Før, Fingrene av fatet, Amatørenes Mester, Truls a la Hellstrøm og Skal vi Danse.
Bilder
Om TV 2
Vi er TV 2
Vi er TV 2, et redaktørstyrt mediehus og Norges eneste kommersielle allmennkringkaster. Vi skaper og formidler historier som gjør nyheter, sport og underholdning tilgjengelig for folk – uansett når, hvor og hvordan de måtte ønske. Gjennom en rekke ulike TV-kanaler, strømmetjenesten TV 2 Play og nyhetsnettstedet TV2.no tilbyr vi et bredt spekter av innhold som spenner fra lett underholdning til undersøkende journalistikk.
TV 2 er en del av Egmont, som er et av Nordens største mediekonsern med over 6000 ansatte og aktivitet i 30 land. TV 2s eier Egmont er en stiftelse, som årlig deler ut over 100 millioner kroner til et bedre liv for barn og unge.
Følg pressemeldinger fra TV 2
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra TV 2 på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra TV 2
Presseinvitasjon: Velkommen til Gullruten 202524.4.2025 13:54:32 CEST | Presseinvitasjon
TV 2 ønsker pressen velkommen til å dekke tv-bransjens store festkveld i Grieghallen i Bergen fredag 9. mai.
TV 2 med hele 38 Gullruten-nominasjoner10.4.2025 14:23:06 CEST | Pressemelding
22 nominasjoner til Gullruten og 16 nominasjoner til Gullrutens fagpris gir et av de beste Gullruten-årene for TV 2 noensinne.
Desta Marie Beeder er årets Gullruten-programleder10.4.2025 09:52:12 CEST | Pressemelding
– En drøm som går i oppfyllelse, sier Desta Marie Beeder om jobben med å lede tv-bransjens store festkveld på TV 2 9. mai.
Her er årets deltakere i «Sommerhytta»8.4.2025 10:32:10 CEST | Pressemelding
En ny sesong av TV 2-suksessen «Sommerhytta» er snart i gang. Her er de fire deltakerparene som skal konkurrere om å vinne sin sommerhytte.
TV 2 tildelt den prestisjetunge SKUP-prisen for «Russerhyttene»6.4.2025 12:02:02 CEST | Pressemelding
TV 2 mottok SKUP-prisen, Norges fremste utmerkelse for undersøkende journalistikk, under SKUP-konferansen i Tønsberg lørdag kveld. TV 2 vant prisen for avsløringsprosjektet «Russerhyttene», i hard konkurranse med 47 andre sterke bidrag fra redaksjoner over hele landet.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom