6 av 10 nordmenn vil prøve utendørs sex i sommer!
Kontakter
Maria K. EbbestadSexolog og pressetalskvinneNytelse.no
Tel:98467280maria@nytelse.nowww.nytelse.no/podcast/Bilder
Om Nytelse.no
Vårt mål i Nytelse.no er å overraske, glede og inspirere deg med sexleketøy for han, henne og par. Vi er offisiell leverandør for de fleste merker i vår bransje. Vi er opptatt av å tilby sexleketøy vi vet gir deg de beste opplevelsene, uansett erfaringsnivå og seksuelle preferanser.
Følg pressemeldinger fra Nytelse.no
Registrer deg med din e-postadresse under for å få de nyeste sakene fra Nytelse.no på e-post fortløpende. Du kan melde deg av når som helst.
Siste pressemeldinger fra Nytelse.no
Disse sexleketøyene dominerte i 2025 – her er nordmenns favoritter!30.12.2025 11:31:24 CET | Pressemelding
2025 ble nok et rekordår for sexleketøy. Innsikt fra Nytelse.no avslører klare sexleketøy-trender for han, henne og par.
Dette er dagen nordmenn kjøper flest sexleketøy10.11.2025 09:19:50 CET | Pressemelding
11.11 er dagen sexleketøy flyr ut av lageret hos Nytelse.no. - Deilig å se at folk tar ansvar for egen nytelse, sier sexolog.
Kinkdagen feires i dag!6.10.2025 11:26:44 CEST | Pressemelding
Hvert år 6. oktober markeres kinkdagen verden over. En feiring av det å eksperimentere med sine seksuelle fantasier innenfor BDSM.
I dag er det verdensdagen for seksuell helse!4.9.2025 10:31:17 CEST | Pressemelding
I dag 4. september er Verdensdagen for seksuell helse, vi oppfordrer deg til å feire den og her har du noen tips til hvordan du går frem!
Salgseksplosjon av julekalender - 300% økning!19.8.2025 13:50:40 CEST | Pressemelding
For tiende året på rad selges den erotiske julekalenderen til Nytelse.no som aldri før. - Folk har stått på venteliste siden april, og vi har 300% økning allerede nå, sier sexolog.
I vårt presserom finner du alle våre siste pressemeldinger, kontaktpersoner, bilder, dokumenter og annen relevant informasjon om oss.
Besøk vårt presserom




















